Креатин підвищує фізичну працездатність під час коротких, серійних, високоінтенсивних рухів, тому він чудово впливає всіх спортсменів 

Це може бути корисно і в інших видах спорту, де спортсмени, такі як триатлети, бігуни, велосипедисти, командні спортсмени, які виконують спринти та інтервали, також виконують діяльність у тренуванні під час підготовки до вищезазначеного. 

Не потрібно боятися креатину.

Це не стероїд , а лише органічна сполука, що складається з декількох амінокислот. Ви також їсте його, наприклад, з яловичиною, так що це абсолютно натуральний активний інгредієнт. 

Однак, щоб збільшити результати тренувань, вам потрібно більша кількість і в чистому вигляді, а не як якщо б ви вживали його в м'ясо з його вмістом жиру і білка, щоб уповільнити його.

Креатин найкраще поєднується з вуглеводами, наприклад У CreaTrans це в основному. Але якщо ви вибрали креатин, який не містить вуглеводів, доповніть його Carbox для правильного ефекту.

Під час дієти, звичайно, це не так, і в цьому випадку спеціально шукайте розчин без цукру, як Crea Zero, в якому ви можете знайти енергійний комплекс в іншій формі або вибрати не ароматизований 100% мікронізований моногідрат креатину, який містить чистий моногідрат креатину!