Життя -це енергія, енергія -це життя!

Спортивне хачування поділяється на різні категорії, одна з них витривалість, сила, концентрація.

Топ добавок з доведеною ефективністю при тренуваннях на витривалість, які умовно можна поділити на дві категорії: для підвищення продуктивності на тренуванні або на відновлення. При дотриманні правильного збалансованого харчування, підбору спортивних добавок та правильно складених тренувань, можна значно підвищити якість свого життя!

Для продуктивності:

Вуглеводи, топливо номер один)

Але за умови, що тренування триває годину і більше! Тоді дійсно вуглеводи здатні збільшувати швидкість і витривалість. Якщо тренування триває менше 30-40 хв, додатковий прийом вуглеводів не має сенсу. Під час тренування в хід повинні йти переважно моно і дисахариди: декстроза, фруктоза, сахароза ... Краще, коли вуглеводів відразу кілька типів-в синергії краще і швидше всмоктуються.

Цитрулін.

Амінокислота, вживати перед тренуванням.

Збільшує рівень АТФ, виробництво оксиду азоту, транспорт кисню, знижує тиск, доведено позитивно впливає на витривалість, відновлення і купа інших приємностей, 10гр перед тренуванням достатньо.

Сік з буряку (Nitric Oxide (NO). має схожу дію з цитрулін: збільшує діаметр судин, збільшує кількість всмоктуваного кисню, і теж, що цікаво, довів свою ефектність. Але як БАД не дуже поширений, навіть в топ споривних компаній виробників спортивних добавок його немає, з пошуком ви вже самі.

Кофеїн.

Батько концентрації, уваги і стійкості до навантажень, давно довів свою ефективність.Перед тренуванням приймати в складі якого-небудь предтреніка, кофеїну в капсулах або просто чашечку міцної кави!)

Бета-Аланін.

Єдина амінокислота, яка не бере участі в синтезі білка, між іншим.

Зате впливає на вироблення карнозина-це таке з'єднання, що сприяє тому, щоб м'язи інтенсивніше скорочувалися і менш втомлювалися.

Після прийому бета-аланіну збільшується рівень АТФ. Ура? Ура. 2-4 гр перед тренуванням.Як правило є в передтренувальних комплексах,може бути і окремо чистий продукт.

Для вілновлення.

  • Комплексні вуглеводи.
  • Протеїн, амінокислоти.
  • Креатин.

Мабуть, друга за важливістю добавка для всіх, після протеїну.

Дозволяє знизити використання запасів глікогену, підвищити рівень енергії за рахунок АТФ.

Ніяких завантажень - 5гр кожного дня на постійній основі.

Все для активного життя повного енергії і драйву, Ви знайдете в нашому магазині.