Не існує ніяких вправ "на сушку".

Прийнято вважати, що для зниження ваги (з урахуванням дієти) обсяги тренувань повинні збільшуватися (у порівнянні з періодом дієти, коли ви їли більше). Однак такий висновок в корені НЕПРАВИЛЬНИЙ!

Відновлювальні процеси на дефіциті калорій і так сповільнюються і додавання обсягу тренувань до вже наявного важкого навантаження цілком пояснюють, чому багато хто отримує жорстку перетренованність. Занадто велика кількість тренувань і занадто низька калорійність, що веде за собою зупинку прогресу і інші, більш "погані новини" для організму, у вигляді пригнобленої ендокринки і метаболізму. Не варто забувати, що головним пріоритетом у тренуваннях під час дієти є максимальне збереження м'язів.Робоча вага повинна бути збережена під час всієї дієти, а ось обсяг тренування в процесі дієти може бути сміливо скорочений на 30% -50% (іноді і більше) від вашого звичайного тренувального обсягу. Для підтримки сили і розмірів, значно краще 2 якісних підходи, ніж 4, зроблених "для галочки".Кожну м'язову групу слід тренувати 1-2 рази на тиждень або частіше. Якщо кожна м'язова група тренується частіше, ніж 2 рази на тиждень, то рекомендується розподіляти тренувальний обсяг таким чином, щоб уникнути надмірного навантаження в рамках одного тренування.Періодизація важлива. Цикл правильніше будувати по блокам. Не варто влаштовувати собі "марафони" повторень в підході з метою більш швидкого спалювання жиру. В основному це все ті ж 6-12-15 повторень з вагою 70-80% від 1ПМ, хоча в основі все ж час під навантаженням, а не повторення. Відпочинок між підходами повинен становити стандартні 1-3 хвилини, хоча період відпочинку в залежності від ваги може бути і триваліше. Будьте обережні з відмовним тренінгом. Можливо обмеження тренувань «під зав'язку» при виконанні багатосуставних вправ (з точки зору відновлення та травмонебезпеці), але можна застосовувати цей підхід для високоповторних, односуглобних вправ. З метою збільшення енерговитрат краще використовувати комбінацію силових і кардіо тренувань.

Про жироспалювачі, уколи що розщеплюють жир,і інші чудо препарати.

Почнемо з головного.

Всі вони будуть працювати лише в разі, якщо ви будете якось витрачати енергію. Припустимо, що місцеві уколи працюють. Під шкіру надійшло якась речовина, здатне мобілізувати тригліцериди в жировому депо. А що відбувається потім? Що відбувається з вільними жирними кислотами і гліцерином, які нікуди не поділися, а лише чекають ваших подальших дій, адже позбутися від жиру можна тільки двома способами: або тупо "відкачати" його, що теж не є вирішенням проблеми, так як при тій же фізичної активності і способі життя все досить швиденько повернеться на круги своя, та й виглядати така "відкачана" краса буде, прямо скажемо, не дуже. Або витратити в енергію. Інших шляхів, на жаль, немає.

Немає ніяких препаратів, які могли б "спалити" жир.

Все різноманіття жироспалювачів працює приблизно по одній схемі- лише створює більш сприятливі умови для транспорту жиру і більшої фізичної активності. L-карнітин здатний допомогти жироспалюванню? В якійсь мірі так, адже він здійснює транспорт жирних кислот з довгим ланцюгом і його прийом перед кардіо навантаженням може припасти до речі. Але він буде абсолютно марний, якщо ніяких дій після прийому не робиться.

Так що там карнітин , дослідження показали, що навіть такий дієвий і (!) Заборонений жироспалювач (в складі якого є кофеїн і аспірин ??) показав свою бездіяльність при відсутності фізичного навантаження. І зовсім не важливо, яка вартість вашого жироспалювача або процедури з уколами, жир все одно потрібно буде витратити в енергію. У кілограмі жиру міститься близько 7 тис калорій, які потрібно якось витратити, причому бажано швидше, поки жир розщеплений і не повернувся назад в тригліцериди, якщо, звичайно, врахувати той факт, що вам вкололи чарівний розчин. Можна, звичайно, зробити кардіосессію, годин десь 15-20, щоб ці 7 тис калорій спалити, але після такого кардіо ви і так схуднете, без жодних уколів і жироспалювачів, тільки це не так заманливо, чи не так?

Тренування, кардіо, правильно підібране харчування і жироспалювач, в комплексі допоможуть Вам досягти своєї мети!

ТОП ПРОДУКТІВ, ЯКІ НЕПОМІТНО ПСУЮТЬ ТВОЮ каллорійність.

  • Масло, на якому готується яєчня або інша їжа. Ложка- дві легко зникає в порції. У традиційному готуванні можна легко додати 200-600 ккал в день.
  • Добавки в салат. Сам салат це відмінно: багато об'єму- мало калорій. Однак добавки можуть все зіпсувати. Сир, соуси, бекон, масло та ін ... До речі, особисто за моїми спостереженнями, салати в закладах практично ВСІ недооцінені по калл. Одна чайна ложка соуса- вже плюс 50-100 ккал.
  • Горіхи. Незважаючи на те, що це відмінне джерело ненасичених жирів, які і повинні складати левову частку вашої жирового кошика, горіхи- це смачно і справжня калорійна бомба.
  • Свіжовижаті соки. Корисно ж вранці, так?) Один стакан дає 100-200 ккал. За газовану воду, сподіваюся, писати не потрібно.))
  • Фрукти і овочі без рахунку. Дехто лехковажить підрахунком, а даремно. Велике яблуко це вже 100+ ккал.
  • Кетчупи, соуси, сиропи. Полити м'ясо, додати в омлет вранці і ось за день може набігти до 300 ккал.
  • Добавки в чай і каву? Вершки, мед (це ж не цукор!),сиропи тощо 50-500 додаткових ккал, залежно від кількості добавок і того як часто ви п'єте.

Якщо до всьо підійти з розумом, перемога не за горами)

Все для якісного і правильного схуднення, Ви можете знайти в нашому магазині.