Beta Carotene

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

0

Харчова добавка на основі бета-каротину (вітамін А).

  • Scitec Nutrition Beta-Carotene - харчова добавка на основі бета-каротину (вітамін А) на масляній основі, отриманий з моркви. Вітамін А є протираковим вітаміном завдяки потужним антиоксидантним властивостям і тому, що є основною точкою докладання ретинолу як біологічно активної речовини, яка бере участь в обміні білків в організмі, є епітеліальна тканина, з якої і виходить небезпека розвитку будь-якої ракової пухлини. Всі порожнинні, покривні і зализисті органи представлені або вистелені цією тканиною. Ознаки нестачі проявляються в підвищеній ламкості волосся, нігтів, зайвої сухості шкіри і всіх слизових оболонок, що супроводжується порушенням регенерації епітелію і його атрофією.
  • Scitec Nutrition Beta-Carotene - покращує функціонування імунітету і стан шкіри, перетворює вільні радикали молекул кисню в звичайні молекули, сприяє збереженню в організмі вітаміну С, покращує клітинний обмін.

Склад в одній порції (1 капсула):

  • Бета-Каротин - 25.000 МЕ

рекомендації про застосування: Приймати одну порцію (1 капсула) 1-3 рази на день в залежності від необхідності.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, в період лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Примітка: не є лікарським засобом.

Умови зберігання: контейнер слід зберігати щільно закритим , в сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності: вказано на упаковці.

Зовнішній вигляд упаковки може змінюватись виробником без попередження.

Подібні продукти