Fish Oil

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf

Риб'ячий жир в капсулах Enteric Coated Fish Oil

Загальновідомо, що риб'ячий жир (fish oil) - джерело вітаміну D, без якого обмінні процеси в організмі порушуються. Проводиться він з натуральної сировини - м'яса певних видів риб (лосося, оселедця) - якщо це продукт від відомого, солідного виробника. Саме таким постачальником натурального риб'ячого жиру в капсулах є американська компанія Optimum Nutrition.

Чому ви можете довіряти компанії Optimum Nutrition, купуючи на нашому сайті оригінальну продукцію? За якістю випущених харчових добавок строго стежить не тільки служба контролю на самому підприємстві. Контроль здійснюється також органом державної сертифікації найвищого рівня. Дійсно, за ефективність оригінального fish oil від компанії Optimum Nutrition можна поручитися.

Не зайвим буде повторити про важливість придбання риб'ячого жиру у надійного продавця, щоб не потрапити на підробки. Вони присутні під виглядом брендового продукту enteric coated fish oil, як в інтернеті, так і в роздрібній мережі аптек і магазинів.

Риб'ячий жир відноситься до поліненасичених жирних кислот, відомих як Омега 3. Optimum Nutrition пропонує високоякісний продукт fish oil в зручній капсульної розфасовці. Призначений Omega 3 Optimum Nutrition для людей, що активно займаються спортом і стежать за своїм здоров'ям.

Чому так важливо приймати Optimum fish oil при фізичних навантаженнях?

Справа в тому, що поліненасичені жирні кислоти регулюють роботу серцево-судинної системи. Якщо в організмі відчувається їх дефіцит, від тренувань може бути навіть зворотний ефект того, чого очікує спортсмен. Omega 3 Optimum Nutrition, навіть за один курс прийому, дасть відчутні результати і поліпшить загальне самопочуття.

У раціоні атлета в обов'язковому порядку повинен бути присутнім риб'ячий жир Optimum fish oil. Кращим рішенням для поставок організму поліненасичених інгредієнтів буде Enteric Coated Fish Oil від перевіреного надійного виробника - компанії Оптимум Нутришн. Омега 3 в складі їхньої продукції присутній в посиленою концентрованій формі, адаптованої саме для спортсменів. Omega 3 Optimum Nutrition виробляється з урахуванням потреб організму людини при підвищених фізичних навантаженнях.

Рекомендації щодо застосування

Багато фахівців зі спортивного харчування рекомендують приймати Optimum Nutrition fish oil не більше трьох курсів на рік, з місячним (або навіть більше місяця) перервою між ними. Ні в якому разі прийом Omega 3 не повинен бути постійним.

По одній капсулі fish oi * три рази в день буде досить для оптимальної роботи серцево-судинної системи і формування м'язової маси. Капсули Optimum Nutrition Omega споживаються під час прийому їжі, оскільки краще засвоюються таким чином. Покриті водонепроникною слизькій оболонкою, * Omega 3 Optimum Nutrition легко ковтати, навіть незважаючи на значний розмір.

Кому підійдуть fish oil від Optimum Nutrition:

  • Бодібілдерам і всім, хто займається іншими видами спорту і відчуває силові навантаження;
  • Людям старшого і похилого віку для уповільнення процесів старіння;
  • Дітям в період активного росту;
  • Людям, схильним до депресивних станів;
  • Всім, хто піклується про своє здоров'я з метою профілактики захворювань, особливо в міжсезоння і зимовий період.

Примітка

Для дітей дозування fish oil від Optimum Nutrition повинна бути менше дорослої. Перш ніж давати дітям добавку, слід проконсультуватися з педіатром. Омега 3 Оптимум Нутришн не є медичним препаратом. Побічних ефектів від її застосування не виявлено. Однак виробник, фірма Optimum Nutrition, настійно не рекомендує перевищувати дозування. Кращим варіантом підходу до введення в раціон будь-яких добавок, в тому числі Омега 3, буде - консультація з фахівцем.

Подібні продукти