Ginkgo Biloba

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf

Активатор пам'яті, працездатності і оптимальної циркуляції крові в організмі.

  • Scitec Nutrition Ginkgo Biloba - отримують з листя рослини Гінкго білоба, яке відноситься до лікарських рослин, що стимулює діяльність головного мозку. Вживають для підвищення працездатності, поліпшення роботи мозку.
  • Scitec Nutrition Ginkgo Biloba - стимулює кровообіг, запобігає крихкості капілярів, має протизапальну дію. Покращує циркуляцію крові в організмі, забезпечує еластичність і міцність судин, покращує постачання мозку кров'ю і киснем, запобігаючи, таким чином, погіршення пам'яті.
  • Scitec Nutrition Ginkgo Biloba - допомагає організму забезпечити стабільне надходження кисню і поживних речовин в мозок, що є необхідною умовою гарної пам'яті і концентрації уваги.

Склад в одній порції (1 капсула) :

  • Екстракт з листя Гінко білоба 60 мг

Інгредієнти: вода, гідролізат колаген , фруктоза, лимонна кислота, гліцин, консервант (сорбат калію), підсолоджувачі (ацесульфам К, натрію цикламат, натрію сахарин), вітамін В6.

Рекомендації щодо застосування: Тільки для дорослих . Застосовуйте по одній таблетці двічі на день з їжею.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Примітка: не є лікарським засобом.

Умови зберігання: контейнер слід зберігати щільно закритим , в сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності: вказано на упаковці.

Зовнішній вигляд упаковки може змінюватися виробником без попередження.

Подібні продукти