Lactase Enzyme

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

331

Lactase Enzyme 

Лактозна непереносимість - масштабна проблема досить великої кількості людей. В останні рокаи такий паталогічний стан зустрічається все частіше. Гиполактазия - термін, який має на увазі знижений рівень лактази в організмі– ферменту, відповідального за засвоєння лактози, яка міститься в молоці і молочних продуктах.

Lactase enzyme scitec – це спеціальний препарат, який виготовлений на основі ензиму бета-галактозидаза. Він необхідний для поліпшення засвоєння молочних продуктів.Основна діюча речовина в продукті lactase enzyme розщеплює лактозу на нешкідливі прості компоненти (цукор, галактозу, глюкозу).

Lactase Enzyme от Scitec Nutrition – цей продукт необхідний всім, хто бажає отримувати користь від сироваткового, казеїнового і молочного протеїнів, але страждає непереносимістю лактози.

Переваги lactase enzyme scitec:

  • допомагає організму засвоїти користь від лактози при непереносимості цього ферменту;
  • зручна форма капсул;
  • lactase enzyme покращує травлення;
  • дозволяє отримувати користь від прийому протеїнових комплексів на основі молочної сироватки.

Рекомендації щодо застосування

Перед прийомом препарату, що містить лактозу, необхідно вжити 1-2 капсули lactase enzyme. Як правило, однієї капсули lactase enzyme вистачає для перетравлення 20 - 26 грам лактози (що рівняється приблизно 400 грамам молока).

Примітка: продукція не відноситься до ряду лікарських засобів.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість інгредієнтів продукту. Рекомендується вживати тільки особам старше 18 років, не рекомендується продукт вагітним і годуючим жінкам. Перед вживанням проконсультуйтеся з лікарем.

Подібні продукти