Omega-3

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf

Scitec Omega 3 є високоефективний препарат, у складі якого містяться найважливіші мінерали і вітаміни. Основним діючим компонентом добавки є жирні Омега-3 кислоти. Вони допомагають прискорити процеси жиросжигания, сприяють поліпшенню спортивних показників і активізують ріст якісної мускулатури.

Призначення Scitec Omega 3:

  • Робить благотворний вплив на імунну систему;
  • Покращує обмінні процеси;
  • Нормалізує гормональний фон;
  • Надає тонізуючі дію;
  • Підвищує поріг витривалості;
  • Сприяє зростанню об'ємної мускулатури;
  • Прискорює жиросжигательние процеси.

Активні компоненти Scitec Omega 3:

Основним діючим компонентом препарату є Омега-3. Вони не здатні вироблятися організмом, а надходять безпосередньо з продуктами харчування, що є відмінною рисою цих поліненасичених кислот. Природного споживання Омега-3 цілком достатньо для людини, що не має відношення до спорту, в той час як атлетам рекомендується додатково приймати спеціалізовані препарати, склад яких заснований на жирних поліненасичених кислотах. Пов'язано це з тим, що в процесі інтенсивних фізичних навантажень організм швидше витрачає Омега-3, що негативно позначається на роботі основних систем.

Ще в 1970 р, після проведення ряду досліджень, вчені довели, що дефіцит поліненасичених кислот негативно позначається на роботі серцево-судинної системи, виникає ризик розвитку інфаркту, гіпертонії, інсульту і атеросклерозу. У той час як достатнє вживання Омега-3 захищає імунну систему, нормалізує роботу головного мозку, покращує стан шкіри, активізує обмінні процеси, сприяє приросту мускулатури і прискорює жиросжигание.

Як приймати Scitec Omega 3:

Експерти Scitec радять вживати препарат по одній капсулі три рази на добу під час прийому їжі.

Подібні продукти