Water Cut

Стан запасів: немає в наявності

799

Water Cut - комплексна формула з сечогінним ефектом, призначена як для звичайних людей, також для бодібілдерів і спортсменів, що займаються фітнесом. Продукт сприяє позбавленню від зайвої рідини в організмі. Він містить дев'ять синергетичних екстрактів лікарських рослин і мікронутрієнтів.

Навіть під час дієти занадто велика кількість рідини в гіподермі може приховати довгоочікувані результати та викликати набряклий зовнішній вигляд. Для коригування та спалювання зайвих кілограмів, скористайтеся позитивними ефектами, які пропонує Water Cut! Навіть якщо ви хочете скинути кілька кілограмів без певної фізичної активності і не змінюючи раціон харчування, цей продукт буде корисний і в цьому випадку.

Переваги Water Cut

  • комплексна формула з сечогінним ефектом
  • містить 9 компонентів з екстрактів лікарських рослин і макроелементів
  • підтримує контроль ваги
  • допомагає усунути надлишкову рідину з організму
  • не містить кофеїн

Склад

Аскорбиінова кислота, екстракт артишока (Cynara scolymus), желатинова капсула (яловичий желатин, срібло Candurin Fine, оксид чорного заліза, чорний діамант BN), екстракти зеленого чаю (Camellia sinensis), екстракт журавлини (Vaccinium macrocarpon), екстракти кульбаби (Taraxacum crispum), екстракти петрушки (Petrosellium crispum), наповнювачі (стеарат магнію), екстракти бору (Juniperus communis), піридоксин HCl.

Спосіб вживання і дози

Рекомендується приймати по 2 капсули двічі на день (вранці і після обіду), запиваючи 500 мл води. Подбайте про постійне вживання води і рідин протягом дня.

Попередження для алергіків: може містити сліди молока, сої, яєчного білка, глютену і арахісу.

Подібні продукти