Amino Energy

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

404

Essential AMIN.O. Energy від Optimum Nutrition - це збалансований мікс швидко мікронізованих амінокислот у вільній формі, доповнений амінокислотами з розгалуженими ланцюжками (BCAA) і аргініном для кращого насичення м'язів киснем, а також натуральні енергетики і бета-аланін. У сучасній індустрії спортивного харчування, універсальні добавки стрімко набирають популярність - Essential Amino можна віднести не тільки до амінокислотним комплексам, але і до предтренувальних.

Дія Essential Amino Energy Optimum Nutrition: забезпечує більш результативні тренування, швидке відновлення після навантажень, активне зростання м'язової маси, поліпшення показників сили і загальної фізичної витривалості, сприяє стрімкому спортивному прогресу за всіма показниками.

Склад однієї порції Essential Amino Energy:

  • Калорії - 10,
  • Білки - 5 г,
  • Вуглеводи - 2 г,
  • Жири - 0 мг,
  • Амінокислотний комплекс (Таурин, L-глутамін, L-Аргінін, L-Лейцин, CarnoSyn® Бета-Аланін, Цитруллин, L-Ізолейцин, L-Валін, L-Тирозин, L-Гистидин, L-Лізин, L-фенілаланін, L-Треонін, L-Метіонін) -5 г,
  • Енергетична суміш (кофеїн з зеленого чаю, екстракт з листя зеленого чаю Camellia sinensis стандартизований на ЕГКГ, екстракт зеленого кава) - 160 мг.

Рекомендації щодо застосування: фахівці компанії Optimum Nutrition рекомендують приймати енергетичний амінокислотний комплекс Essential Amino Energy щодня по дві-три порції, для психологічної концентрації, припливу фізичної енергії, синтезу окису азоту і підтримки при тренуваннях. Оптимально приймати комплекс за 20 хвилин до тренування і 1-2 порції додатково протягом дня. Для отримання однієї порції необхідно одну мірну ложку (9 гр) змішати з 200 мл води.

Подібні продукти

Так само придбані товари