Amino LIFT+

Стан запасів: немає в наявності

574

Предтренировочний, енергетичний комплекс амінокислот, також містить вітаміни серії В і спеціальну суміш для фокусування.
Amino Lift є енергетичним комплексом, постачають чудовою, чистою енергією, з метою підвищення фізичних можливостей людини протягом усього дня або тренування.

За допомогою Amino Lift ви зможете назавжди відмовитися від кави і інших безглуздих енергетичних напоїв, які містять в своєму складі цукор, консерванти, барвники та інші інгредієнти, що не дають нашому організму ніякої користі!
У складі Amino Lift USPLabs міститься суміш незамінних амінокислот, натрапив: кофеїн, холін, екстракт зеленого чаю і мате, вітаміни групи В.
USPLabs Amino Lift чудовий варіант для любителів кроссфіта, пауерліфтингу, бодібілдингу та все тих, хто по-справжньому оре на тренуваннях.

Склад USPlabs Amino Lift:

Порція 8.2 г
Суміш AminoEssentials 6.2 г
Мікронізований таурин L-аланін, гліцин, L-глютамін, L-лейцин, L-цитрулін, L-лізин, L-фенілаланін, L-валін, L-ізолейцин, L- метіонін, L-гістидин, L-треонін.
Суміш Focused Energy 402 мг
Холін бітартрат, безводний кофеїн, Екстракт листя зеленого чаю, Екстракт мате.
    Калорій 0
    Вуглеводи 0 г
    Цукор 0 г
    Вітамін В1 15 мг
    Вітамін В6 20 мг
    Вітамін В12 120 мкг

 

Як приймати USPlabs Amino Lift:


Змішайте 1-3 мірні ложки з 150-300 мл води. Приймайте до і після тренування. Також можна приймати безпосередньо на тренуванні. Не рекомендується приймати більше 3 мірних ложок з добу.

Подібні продукти