Amino Liquid 50

Стан запасів: немає в наявності

834

Amino Liquid 50 - добавка до раціону спортсменів, до складу якої увійшли амінокислоти, необхідні для кращого функціонування всіх систем людського організму. Рідка консистенція Amino Liquid 50 дає можливість з максимально можливою швидкістю доставляти амінокислоти до м'язів. На додаток до комплексу амінокислот Amino Liquid 50 містить вітамін В6 для більшої ефективності продукту.

Склад компонентів Amino Liquid 50 підібраний так, щоб організм отримував всі необхідні речовини, які відповідають за вироблення ферментів. Amino Liquid 50 складається з елементів, що грають важливу роль в стабілізації настрою, досягнення стану повної зосередженості, підвищенні розумових здібностей, нормалізації сну, а також поліпшення потенції.

У формулі Amino Liquid 50 присутній також гідролізат колагену, основного білка сполучних тканин, судин і внутрішніх органів. Серед білків в людському організмі третю частину складає саме колаген. Його недолік дуже швидко проявляється в поганому самопочутті та ранньому старінні організму. Добавка Amino Liquid 50 має приємний ненав'язливим смаком.

Умови зберігання: зберігати подалі від прямого попадання сонячних променів, в сухому, прохолодному місці, недоступному для дітей.

Подібні продукти