AthleticLine Electric Aminos

Стан запасів: немає в наявності

inf

AthleticLine Electric Aminos

  • 15.7 г амінокислот!
  • Всі 9 незамінних амінокислот!
  • 6 г ВСАА: L-лейцин, L-ізолейцин, L-валін, в співвідношенні 2:1: 1!
  • 3 г L-Глутаміну!
  • 100 мг кофеїну!
  • Без цукру!

Electric Aminos - складна Амінокислотна формула, яку ви можете споживати до або під час тренування (або протягом дня перед розумової або фізичним навантаженням, як напій з вмістом кофеїну!). Він допоможе сконцентруватися і забезпечить організм енергією 15 активними інгредієнтами!

Продукт містить все 9 незамінних амінокислот, включаючи найважливіші амінокислоти з розгалуженим ланцюгом (BCAAs). Білки (лейцин, ізолейцин, валін, фенілаланін, метіонін, триптофан, гістидин, лізин, треонін) важливі для нашого організму, оскільки організм не може синтезувати їх сам по собі, ми повинні надати зовнішні джерела за допомогою харчових продуктів або харчової добавки.

Більш того, 35% незамінних амінокислот BCAAs знаходяться в м'язових волокнах. L-глютамін є найбільш поширеною амінокислотою в крові людини. L-глутамін і L-аргінін є умовно незамінними амінокислотами в певних ситуаціях, в тому числі після інтенсивного тренування, коли організм не може задовольнити свої потреби шляхом синтезу цих амінокислот. Будучи єдиним попередником оксиду азоту (NО) і важливим попередником креатину, аргінін є популярним компонентом серед спортсменів. L-Citrulline також є популярним джерелом аргініну і NO-попередником!

Продукт містить 100 мг кофеїну, що сприяє розумовій активності, концентрації, а це може підвищити продуктивність під час тренування!

Рекомендації щодо застосування

Змішайте 1 порцію (19 г) з 500 мл води. Приймати 1 порцію в день до або під час тренування.

Подібні продукти