BCAA+Glutamine Zero

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf

ОПИС


· Склад амінокислот і L-глютамину в пропорції 1: 1.
· ЗСклад L-лейцину, L-ізолейцин і L-валін в амінокислотах BCAA в пропорції 2: 1: 1.
· Не містить глютену.
. Без вмісту цукру.
. Комплексний і практичний.


Що краще - BCAA або глютамин? Цей одвічне питання вже не в темі, оскільки відповідь на нього вже дано - гарні обидва! Їх додаткове введення в організм може проводитися в рівній мірі до, під час і після високоінтенсивних інтервальних або тривалих тренувань, оскільки м'язова будується з амінокислот (L-лейцину, L-ізолейцин і L-валін) і глютамина (у взаємодії з іншими амінокислотами), процентне співвідношення яких в м'язовій масі є досить високим. Так що питай їх в парі! Можеш робити так, щоб у твій організм надходили відразу обидва компонента - BioTechUSA BCAA + Glutamine Zero. Чи не задовольняйся половинчастим успіхом - дай волю того, щоб твої м'язи заряджалися еше сильніше!

Погляньмо на цифри!

В одній порції (12 г) міститься:

L-глютамина - 5000 мг.
Амінокислот BCAA - 5000 мг.
з яких:
§ L-лейцину - 2500 мг.

§ L-ізолейцину - 1250 мг.

§ L-валіну - 1250 мг.

Як, коли, кому?

В рівній мірі чоловіками і жінкам.
До, під час та після високоінтенсивних інтервальних або тривалих тренувань.
Тобі, якщо ти віддаєш перевагу ароматизованим сухих сумішей для приготування напоїв перед таблетками і капсулами.
Чому тобі потрібні амінокислоти і серед них - амінокислоти BCAA?

Білки - це серед інших основні утворюють елементи живих клітин, а будівельне каміння цих клітин - амінокислоти. Деякі амінокислоти і серед них амінокислоти ВСАА наш організм сам не може синтезувати. Тому ми повинні забезпечити надходження цих цінних незамінних амінокислот з зовнішніх джерел, і одним з практичних способів такого надходження є містять амінокислоти ВССА сухі суміші для приготування напоїв.

Глютамин - що це таке?

Імовірно це незамінна амінокислота, яку наш організм сам здатний синтезувати. У той же час поповнення глютамина може виявитися досить своєчасним в певних умовах, наприклад, в ході високоінтенсивних інтервальних або тривалих тренувань, оскільки при цьому потреба організму в глютамине може перевищувати ту кількість, яка здатна виробляти організм в цей момент.

Продукт BCAA + Glutamine Zero подібно всім іншим продуктам від компанії BioTechUSA містить безпечні, ретельно підібрані інгредієнти.

 

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Змішати 1 порцію сухої суміші для приготування напоїв (12 г = 3 мірні ложки = 2 столові ложки без верху) з водою в кількості 300 мл за допомогою змішувального флакона!

Подібні продукти