Beef Aminos

Стан запасів: немає в наявності

1,692

Спробуйте амінокислоти Beef Aminos в таблетках, отримані з яловичого протеїну! Якщо вам потрібно ще більше сили, витривалості і швидкого зростання м'язової маси, то цей продукт точно припаде до душі!

  • Швидке засвоєння
  • Будівельний матеріал для м'язів
  • Більше сили і витривалості
  • Продовжують анаболизм
  • Захищають від катаболізму
  • Швидке відновлення!

Як працює Beef Aminos?

Beef Aminos - це пептидні амінокислоти з гидролизованного яловичого протеїну. Продукт створений для ефективного набору м'язової маси або її збереження під час схуднення / сушки.

Яловичина - відомий джерело протеїну, особливо серед досвідчених атлетів. Зазвичай спортивні протеїнові продукти позбавлені біологічно цінних пептидів. Beef Aminos створені без хімічної обробки, тому зберегли всі цінні компоненти. Продукт розроблений за сучасною технологією сильного тиску: на виході отримано гідролізований яловичий протеїн без гормонів, який відмінно перетравлюється, всмоктується і засвоюється!

Beef Aminos забезпечить вас «пептидним спектром», необхідним для кращого засвоєння і швидкодії амінокислот.

Ви отримаєте швидке відновлення після тренування, підтримку позитивного азотного балансу. Це дозволить швидко відновити зруйновані м'язові волокна, а також зробити більш ефективною м'язову гіпертрофію під час анаболической фази зростання.

Формула Beef Aminos забезпечить вас 9-ю типами життєво важливих амінокислот. Вони є незамінними, тому що не можуть синтезуватися організмом і тому їх можна отримати тільки з їжі або добавок. Beef Aminos з яловичого протеїну містить всі ці амінокислоти, в тому числі BCAA і триптофан. Вживання амінокислот в пептидного формі більш ефективно для ваших тренувань!

Як застосовувати Beef Aminos?

Рекомендоване дозування на одну порцію - 4 таблетки. Приймайте 1 порцію відразу після тренування.

Подібні продукти