Glutamine Peptide

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

515

BioTech (USA) Glutamine Peptide - амінокислотна добавка преміальної якості, в основі якої пептидна формула глютаміну. Глютамин ефективно живить волокна м'язів і прискорює їх приріст. Допомагає впоратися з негативними наслідками великих фізичних навантажень, покращує когнітивні здібності і мозкову діяльність. Пригнічує катаболічні втрати і стимулює тривалий анаболізм. Допомагає тренуватися довше, продуктивніше, сильніше. Прискорює відновлення після тренувань і змагань.

Крім того, глютамін підсилює корисну дію на організм інших амінокислот. Нормалізує баланс азоту і насичує м'язові волокна достатньою кількістю кисню. Сприяє виробленню важливих анаболічних гормонів і підсилює захисні властивості організму. Допомагає уникнути вірусних і інфекційних захворювань. Проводиться у формі таблеток у твердій фармацевтичній оболонці, що не мають смаку і запаху.

Показання до застосування:

- Чи допоможе набрати м'язову масу і запобігти катаболізм.
- Активізує метаболізм.
- Допомагає уникнути травматизму.
- Підвищує показники сили і витривалості.
- Перешкоджає окислювальному стресу.
- Підтримує здоров'я сполучної тканини.
- Стимулює пампінг.

Як вживати BioTech (USA) Glutamine Peptide: вживати не більше 1 (3 капсули) порції протягом дня. Прийняти перед тренуванням, рясно запиваючи водою.

Подібні продукти