L-Tyrosine 500 mg

Стан запасів: немає в наявності

416

Амінокислотний продукт в капсулах з додаванням йоду.

  • Тирозин не відноситься до незамінних амінокислот. Це означає, що наш організм здатний її синтезувати – нехай в малих кількостях – з незамінної амінокислоти фенілаланіну. Вона також присутня в природному вигляді в бананах, авокадо і в більшості білкових продуктів харчування, таких як м'ясо, молочні продукти і яйця.
  • Для виробництва тироксину організму потрібен йод. Сам гормон на 65% складається з йоду. Тому захворювання щитовидної залози більш поширені в географічних районах, де споживання йоду низька. Тирозин-містять продукти корисні при гіпотиреозі (зниження активності щитовидної залози); а якщо продукт до того ж містить йод, то симптоми можна значно зменшити.

Склад в одній порції (2 капсули):

  • Йод – 300 мкг
  • L-тирозин – 1000 мг

Інгредієнти: L-тирозин, оболонка капсули [желатин, очищена вода, барвник (діоксид титану)], емульгатор (стеарат магнію), агент, що запобігає злипання (діоксид кремнію), йодид натрію.

Рекомендації щодо застосування: Приймайте по дві капсули в день перед їжею або перед тренуванням.

Протипоказання : індивідуальна чутливість до компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Примітка : не є лікарським засобом.

Умови зберігання : контейнер слід зберігати щільно закритим , в сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності : вказано на упаковці.

Зовнішній вигляд упаковки може змінюватися виробником без попередження.

Подібні продукти