Mega Amino 3200

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

0

ОПИС AMINO MEGA 3200

AMINO MEGA 3200 - якісний і ефективний амінокислотний комплекс. Він містить в своєму складі практично всі амінокислоти, необхідні людині.

Вам напевно відомо, що білкові структури є основою всіх тканин організму, а складаються вони з амінокислотних сполук. Але амінокислоти використовуються організмом не тільки при створенні нових тканин. Їх функції значно різноманітніші. Наприклад, організм може використовувати їх в якості швидкого джерела енергії. Таким чином, амінокислотні з'єднання необхідні спортсменам і людям, які використовують дієтичні програми харчування.

Ефекти AMINO MEGA 3200

Компанія BioTech відома багатьом прихильникам здорового способу життя у всьому світі. Популярна продукція компанії і в нашій країні. Якщо вам необхідні якісні та ефективні спортивні амінокислоти, то AMINO MEGA 3200 стане відмінним вибором.

До складу добавки входять практично всі амінокислоти, відомі науці, в тому числі і ВСАА. Напевно ви вже багато чули про ці амінокислотах з розгалуженими ланцюгами. Слід визнати, що вони і насправді дуже ефективні. Організм активно використовує валін, лейцин і ізолейцин в різних процесах.

Давайте зупинимося на основних ефектах цього продукту:

  • Організмі створюється позитивний енергобаланс.
  • Вилиці захищені від руйнування під час катаболічної фази тренінгу.
  • Знижаются ризики отримання травм.
  • Підвищується швидкість спалювання жирових відкладень.

Подібні продукти