Ultra Amino

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf

Ultra Amino є спеціально розробленою добавкою для побудови м'язової маси, миттєво спонукаючи анаболічний ефект. Вони містять поєднання найпотужніших анаболічних амінокислот, отриманих з гідролизованного і ультра-фільтруваного молочного білка, який збільшить синтез вашого білка і нарощування м'язової маси.

Scitec розробив Ultra Amino з найкращим профілем амінокислот, де близько 50% від їх змісту є високо анаболічні амінокислоти: ВСАА, глютамін і аргінін. ВСАА й глютамин збільшують синтез білка і зростання м'язової маси. Аргінін розширює кровоносні судини і покращує транспортування поживних речовин в м'язи, збільшуючи пампінг.

Решта 50% складаються з незамінних амінокислот (EAA). Essential означає, що вони не можуть бути зроблені організмом самостійно і повинні бути отримані з вашого раціону. Вони відповідають за відновлення, захист імунної системи, регулювання гормонів, виробництво енергії, процеси нервової системи і тд .. Якщо ви шукаєте амінокислоти і ваша головна мета полягає в створенні м'язової маси, Ultra Amino стануть найкращим і швидким способом, щоб допомогти вам це зробити!

ПрімененіеПриймайте 1-3 порції в день. Між прийомами їжі, відразу після тренування і перед сном.

Подібні продукти