ENERGY + guarana

Стан запасів: немає в наявності

35

Протеїновий батончик Energy-незамінний варіант для повноцінного харчування, особливо в прискореному ритмі життя. Він забезпечує корисний перекус, не вимагаючи готування і не займаючи багато місця. Батончик володіє чудовим арахісовим смаком, що припаде до смаку любителям солодкого, допомагаючи боротися з бажанням з'їсти «шкідливі» десерти.

Калорійність продукту невелика, всього 180 ккал, основний відсоток яких складає білок, що робить його ідеальним для такої дієти.

  • Білки 25 г
  • Вуглеводи 9,9 г
  • Жири 5,6 г

При цьому продукт містить вітаміни групи В (В1, В6, В12), С і Е, а допоміжні елементи забезпечують їх повне засвоєння, що дає заряд бадьорості і енергії.

Завдяки збалансованому вмісту швидко-та медленноусвояемих протеїнів, амінокислоти надходять в м'язи моментально і продовжують діяти протягом тривалого періоду. Їх високий вміст активізує анаболизм м'язових тканин у фазі набору маси. Тому продукт рекомендований в першу чергу для професійних спортсменів, а також для тих, хто активно займається спортом.

Підходить до вживання в якості відновлення після інтенсивного тренування або, як живильний перекус, з високим вмістом білка, між основними прийомами їжі.

Подібні продукти