KIT ZERO Bar Flavour Mix

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

1,082

ОПИС


Містить комплекс білків, базовий інгредієнт Native Whey Isolate
Без додавання цукру, містить природно присутні цукру
місти сукралозу
багатий клітковиною
без оболонки
Низький вміст вуглеводів
Хрустка білкова текстура
Не містить лактози і глютену
Без аспартаму
Різноманітні чудові смаки
ВСТРЕЧАЙТЕ, БІЛКОВИЙ батончики. АЛЕ БЕЗ ДОДАВАННЯ ЦУКРУ!

Вам подобаються білкові батончики? Ви перепробували всі білкові батончики, доступні на ринку, і думаєте, що вас нічим не здивувати? Тоді настав час дізнатися більше про вашому новому кращого друга - білковому батончике Zero Bar. Він зовсім не містить цукру, випускається з різними чудовими смаками, і ви можете насолоджуватися ним, навіть якщо чутливі до лактози або глютену.

Високоякісний БІЛКОВІ ХАРЧУВАННЯ - МАКСИМАЛЬНО ШВИДКО І ЗРУЧНО

Якщо вам важливо приймати високоякісний білок - тому що ви займаєтеся спортом, хочете збільшити м'язову масу або схуднути - ви можете зробити це швидко і зручно з білковим батончиком Zero Bar BioTechUSA, оскільки білок необхідний для росту і підтримки м'язової маси, а також для збереження нормальних кісток . Він рекомендується всім, незалежно від віку і статі; це справжній «портативний білок», оскільки ви можете з'їсти його в будь-який час і в будь-якій ситуації. Продукт містить доданий вітамін Е, який захищає клітини від окисного стресу.

МАКСИМУМ ЗАДОВОЛЕННЯ І ЯКОСТІ

Результати починаються з основних інгредієнтів.

Наш ізолят білка Native Whey проводиться безпосередньо зі свіжого молока  після пастеризації з подальшою мікро- і ультрафільраціей при низьких температурах, а також пульверизацією в спеціальній сушильній камері. Завдяки цій унікальній процедурі, структура білка повністю зберігає свою форму  і залишається багатою імуноглобуліном (антитілами) і лактоферрином (який є частиною імунної системи). Крім того, продукт не містить хімікатів або інших шкідливих речовин.

ШОКОЛАД АБО БІЛКОВИЙ батончики

На додаток до всіх його корисних властивостях Zero Bar також є ідеальним перекусом. Високий вміст білка і лише трохи вуглеводів робить його привабливим для тих, хто сидить на дієті, оскільки для того, щоб схуднути, ви повинні споживати білки в достатній кількості і якості. На відміну від інших білкових батончиків, цей не покритий глазур'ю, що містить непотрібні калорії, але має приємну хрусткою білкової текстурою. Zero Bar містить пальмову олію холодного віджиму, на яке є сертифікат RSPO (Круглий стіл щодо раціонального розвитку індустрії пальмової олії).

1  1 батончик (50 г) містить:

177 ккал
2 0 г білків *
5,5 г вуглеводів
включаючи цукру: 0,45 г
включаючи поліоли: 3,25 г
7,5 г жирів
6 г клітковини
0,25 г солі
4,15 мг вітаміну Е
Середній вміст білків в батончике зі смаком капучино становить 45%.

Ми рекомендуємо Zero Bar, якщо:

вам необхідний високоякісний і смачний джерело білка, доступний в будь-який час і в будь-якій ситуації
ви хочете після фізичного навантаження з'їсти смачний і корисний білковий батончик без цукру
шукаєте смачний білковий продукт, який можна їсти навіть під час дієти
хочете, щоб ваш перекус був здоровим
чутливі до глютену
не переносите лактозу


НАВІЩО ПОТРІБНІ БІЛКИ?

Білки - незамінні будівельні елементи нашого тіла, джерело поживних речовин. Вони складаються з амінокислот, які виробляються нашим організмом і надходять з їжею, тому ми повинні щодня приймати білки, щоб підтримувати свій організм. Білки допоможуть зберегти м'язи під час тренування, суворої дієти і в повсякденному житті. Вам необхідно більше білка, якщо ви регулярно тренуєтеся, хочете збільшити м'язову масу, скинути вагу, а також у міру збільшення вашого віку.

ЩО ТАКЕ Непереносимість ЛАКТОЗИ?

 

Лактоза (інша назва - «молочний цукор») являє собою складний вуглевод, який становить приблизно 2-8 відсотків сухої речовини молока. Ми потребуємо лактози в основному в дитинстві, і тому нерідко в зрілому віці організм людини не виробляє ферменту лактази, необхідного для розщеплення лактози, що призводить до непереносимості лактози. Сьогодні майже 75% населення земної кулі страждає від непереносимості лактози.

Як і всі продукти BioTechUSA, Zero Bar виготовлений з безпечних для здоров'я і ретельно відібраних інгредієнтів.
Подробнее: https://bigl.ua/ua/p1096691910-kit-zero-bar

Подібні продукти

Так само придбані товари