Nuts and Honey

Стан запасів: немає в наявності

33

Особливості:

  • Джерело енергії
  • Джерелом клітковини
  • Джерело білка

Арахіс

Багатий білками і жирами, він також містить кальцій, магній, фосфор, калій і цинк, а також різні вітаміни.

Мигдаль

Він містить багато жирів, а також є важливим джерелом Омега-6, марганцю, міді, магнію, вітаміну Е і вітаміну В2.

Бразильський горіх

Він має високий вміст поліненасичених жирів, особливо Омега-6. Це відмінне джерело селену.

Лісовий горіх

Він має відмінне вміст жиру, який в основному складається з Омега-6. Це відмінне джерело вітаміну Е, вітаміну В1, міді і марганцю.

Мед

Це золотий джерело вуглеводів з ідеальним кількістю кальцію. Крім того, він містить багато мінералів, мікроелементів і вітамінів. Мед-це альтернативний підсолоджувач в здоровому харчуванні.

МИ РЕКОМЕНДУЄМО ГОРІХИ І МЕД, ЯКЩО ВИ:

  • Хотілося б перекусити перед тренуванням або між прийомами їжі, які багаті поживними речовинами.
  • Вам потрібен білок, щоб допомогти вам зберегти свою м'язову масу. Крім того, він сприяє зростанню і підтримці м'язової маси, а також здорових і нормальних кісток.

БІЛОК ЯК поживних речовин

Білки - це важливий будівельний блок організму. Деякі білки виробляються вашим організмом. Усе інше, однак, повинно надходити з зовнішніх джерел, а це значить, що ви повинні щодня поповнювати його своїми прийомами їжі, так як вони необхідні для самоподдерживающихся процесів організму. Вони особливо важливі, якщо ви перебуваєте на дієті або багато тренуєтеся, тому що вони допомагають зберегти ваші м'язи. Регулярні фізичні вправи збільшують необхідне споживання білка. Вам також знадобиться більше білка, Якщо ви хочете збільшити свою м'язову масу або в міру старіння.

Подібні продукти