Black Test

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

0

Акцент на тестостерон

Ви формуєте своє тіло на основі плану тренувань, регулюєте дієту в залежності від фізичних вправ і свідомо приймаєте харчові добавки? Ви робите успіхи, але це все одно не те, чого ви хотіли? Якщо ви прагнете до досконалості, зробіть крок на рівень вище! Виберіть оптимізатор тестостерону, який оптимально відповідає вашим цілям!

Особливість:

  • Підтримуйте рівень тестостерону. До складу активних інгредієнтів Black Test входить цинк, який сприяє підтримці нормального рівня тестостерону в крові.
  • Регулюйте гормональну активність. Вітамін B6 сприяє регулюванню гормональної активності.
  • Заряджайтеся енергією. Ніацин сприяє нормалізації метаболічних процесів вироблення енергії.

Ще більше додаткових інгредієнтів

Крім рослинних екстрактів, важливе поєднання активних інгредієнтів в Black Test забезпечує комплекс ZMB, що складається з цинку, магнію і вітаміну B6 в певній пропорції. Ця формула також унікальна через вміст ніацину, L-аргініну і бета-аланіну.

Сила рослин

Комплексний склад Black Test також містить деякі активні інгредієнти рослинного походження, популярні серед орієнтованих на спорт споживачів, такі як пажитник, розторопша і брокколі, які вважаються «неперевершеними» серед бодібілдерів. У брокколі і її пагонах у великих кількостях містяться так звані глюкозинолати. в ході метаболічних процесів нашого організму вони можуть перетворюватися в такі біологічно активні сполуки як сульфорафан( SFN), індол - 3 - карбінол (I3C), 3,3' - дііндолілметан (DIM) і т. д.

Тільки Бодібілдинг

Black Test складається з не містять гормони або прогормони речовин, тільки інгредієнти з природних джерел.

Як, коли і кому

  • Чоловікам, для щоденного прийому.
  • Також для орієнтованих на результат видів спорту.
  • Також разом з різноманітною дієтою.
  • Тим, кому потрібна добавка для щоденного використання.

Дана харчова добавка не повинна замінювати різноманітне харчування (включаючи регулярне вживання фруктів і овочів для підтримки рівня каротиноїдів) і здоровий спосіб життя.

Зберігати в недоступному для дітей місці. Не рекомендується до вживання під час лікування та/або прийому лікарських препаратів.

Подібні продукти