Macatron

Стан запасів: немає в наявності

757

MACATRON - матриця з 13 ретельно відібраних ефективних інгредієнтів! Збільшує рівень тестостерону, що сприяє підвищенню витривалості, збільшення м'язової маси і статевому потягу.

До складу MACATRON входять D-аспарагінова кислота і рослинні інгредієнти, в тому числі Мака, яка містить важливі вітаміни і мінерали.

Мака (перуанський женьшень) традиційно використовується в якості афродізіака Анаболическое дію - сприяє накопиченню міоглобіну в м'язовій тканині і секреції анаболічних гормонів, які збільшують м'язову силу і фізичну витривалість.

Testofen - це патентована формула, вироблена з екстракту Пажитника. В екстракті пажитника містяться слизу, гіркоти, сапоніни, фітостероли, флавоноїди, таніни, ненасичені і насичені жирні кислоти, а також вітаміни: А, С, В1, В2, В3, В4, В9 і ін. З мінеральних солей, в насінні пажитника також представлена ​​основна частина найпоширеніших і необхідних з'єднань: калію, кальцію, магнію, заліза, фосфору, натрію. Виготовлені на основі цієї рослини добавки допомагають збільшити м'язову масу спортсмена, збільшувати витривалість і силові показники, підтримувати і нормалізувати гормональний фон, утримує нормальний рівень глюкози.

MACATRON містить Бор і флавоноїди Кверцетин, який допомагає пригнічувати перетворення тестостерону в естроген, як і мангустину.

Екстракт кореня кропиви може збільшити рівні тестостерону, з'єднуючись з білком, який активує статеві гормони і потенційно збільшує кількість вільного тестостерону. Відзначено також здатність екстракту кропиви зменшувати розміри передміхурової залози при наявності аденоми. Екстракт кореня кропиви найкраще використовувати з Пальметто.

Вітамін В5 сприяє нормальному синтезу і метаболізму стероїдних гормонів, вітаміну D і деяких нейромедіаторів.

Вітамін В6 регулює гормональну активність і знижує стомлюваність і втому.

Вітамін D сприяє підтримці нормальної функції м'язів і грає важливу роль в процесі ділення клітин.

Цинк сприяє нормальній фертильності, відтворення і підтримки нормального рівня тестостерону в крові.

Рекомендації щодо застосування

Приймайте щодня по 2 капсули з сніданком і 2 капсули з вечерею.

Подібні продукти