Wianabol

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

1,027

BioTech Wianabol - це самі передові технології вироблення тестостерону від компанії BioTech. Випробуйте екстремальний анаболічний ефект в ваших м'язах, придбайте неймовірну силу без будь-яких побічних ефектів, адже BioTech Wianabol не містить заборонених і прихованих про-гормонів і речовин.

Призначення BioTech Wianabol:

  • Підвищення інтенсивності і витривалості під час тренувань
  • Поліпшення якості сексуального життя
  • Підживлення організму енергією за рахунок підвищення тестостерону

Активні компоненти BioTech Wianabol:

Всього дві капсули BioTech Wianabol - це все, що вам потрібно, щоб випробувати найсильніший ефект, який створюється завдяки чотирьом активним сполукам:

  • 230 мг Steronitol LT - чистий TribulusTerretris, який моментально збільшує рівень тестостерону стимулюючи лютеїнізуючого гормону, такого необхідного для нормальної роботи репродуктивної системи.

  • 56 мг Danabo-X допомагає запобігти перетворенню тестостерону в естроген.

  • 155 мг Winstro-X дозволяє вільно транспортувати тестостерон по всьому вашому тілу, підвищуючи лібідо, сексуальність і збільшуючи приплив крові.

  • 14 мг ANAsterol знижує рівень кортизолу, збільшує синтез білка, що сприяє зростанню м'язової маси і зміцненню імунної системи

Гуарана і екстракт зеленого чаю разом з горіхами кола, стимулюють центральну нервову систему і тримають вас у відмінному настрої весь день. А аргінін альфа кето-глутарат і креатин збільшує приплив поживних речовин в м'язові клітини, що надає відмінні результати тренувань.

Але головною перевагою BioTech Wianabol є абсолютна безпечність для організму, на відміну від заборонених стимуляторів тестостерону. Стати одним з тих, хто цінує своє здоров'я і тіло завдяки BioTech Wianabol.

Як вживати BioTech Wianabol:

Приймати по 2-3 капсули в день до тренування або за годину до сну в день відпочинку.

Подібні продукти