H.O.S. trio pack

Стан запасів: немає в наявності

1,467

H.O.S. - це відмінний набір для вибухового зростання м'язової маси!

  • DAA Pro (100 капс.)
  • Diabolica (100 капс.)
  • Eztrodim (50 капс.)

Scitec Nutrition об'єднала три своїх найпотужніших анаболічних і гормонально-стимулюючих добавки в одному неймовірному комплексі - H.O.S. Trio Pack!

H.O.S. означає «hormone optimization system» - система гормональної оптимізації. Саме ця дія і надає даний ексклюзивний продукт. Він підвищує рівень анаболічних гормонів до максимуму, що веде до зростання сухих м'язів, сили і васкулярної. HOS Scitec підвищує вироблення тестостерону, знижує рівень естрогену (жіночого статевого гормону) і створює в організмі ідеальну гормональну середу для значного зростання м'язів, і все це - натурально і без побічних ефектів. H.O.S. навіть бореться з наслідками стресу і створює потужний антиоксидантний захист від вільних радикалів!БІЛЬШЕ ТЕСТОСТЕРОНА - DAA Pro (D-аспарагінова кислота, цинк, пантотенова кислота і N, N-Диметилгліцин) - науково розроблений комплекс, що підвищує рівень тестостерону і сприяє синтезу протеїну.БІЛЬШЕ анаболізму - DIABOLICA (вітамін B6, HMB, екстракт шпинату городнього, L-лейцин, L-ізолейцин, екстракт пажитника і Bioperine) - сприяє відмінній гормональної активності, покращує засвоєння білка і зростання м'язів. Дана формула також покращує імунітет, захищає організм від хвороб.менше естрогену - EZTRODIM (магній, кверцетин, резерватрол, екстракти зеленого чаю, виноградних кісточок і червоної конюшини) - комплекс потужних блокаторів естрогену, жіночого статевого гормону, який заважає зростанню м'язів. Заблокуйте його і дайте тестостерону робити свою справу!Приймайте H.O.S протягом 25 днів, і вас чекає повна трансформація, новий рівень м'язової сили і енергії. Потужна імунний захист від втоми і хвороб. Виключне здоров'я і робота всіх органів. Більше м'язів!

Ця пропозиція занадто заманливо, щоб його відкинути!

Рекомендації щодо застосування:

Вранці приймайте 2 капсули DAA Pro, 2 капсули Diabolica і 1 капсулу Eztrodim разом з їжею. Увечері приймайте 2 капсули DAA Pro, 2 капсули Diabolica і 1 капсулу Eztrodim разом з їжею. Курс према розрахований на 25 днів.

Подібні продукти