Carni X Liquid 100000

Стан запасів: немає в наявності

1,081

Scitec Nutrition Carni X Liquid 10000 0 - це високоефективний жироспалюючий комплекс на основі карнітину. Процес спалювання жиру сприяє ущільненню м'язової маси, її просушування і рельєфності. Трансформуючи жир в енергетичне джерело, зберігається рівень глікогену, що збільшує м'язове зростання і формування нових м'язових волокон. Комплекс бореться з втомою, насичуючи кожну клітинку енергією, що дозволяє поліпшувати силові показники. Найкращий результат досягається при поєднанні вживання Scitec Nutrition Carni X Liquid 100000 з аеробними навантаженнями і низькокалорійним раціоном харчування. За рахунок важких фізичних навантажень, можна досягти максимальної рельєфності.

Призначення Scitec Nutrition Carni X Liquid 100000:

  • Комплекс володіє сильним ефектом жироспалювання
  • Жир використовується в якості енергетичного джерела, під час тренувань
  • Збільшується м'язовий ріст і набір маси
  • Поліпшуються відновні процеси, препарат бореться з втомою
  • Поліпшується щільність м'язової тканини

Активні компоненти Scitec Nutrition Carni X Liquid 100000:

Організм здатний виробляти карнітин, і засвоювати його разом з продуктами харчування. Але, на жаль, кількість карнітину, що виробляється, не здатна ефективно боротися з жирами. Саме для цього була розроблена біодоступна і швидко засвоювана рідка форма, яка запускає процес спалювання жирів, і сприяє трансформації жиру в додаткове джерело енергії. Карнітин бере активну участь в метаболізмі жирів, тому людям бажаючим скинути зайві кілограми, необхідно споживати його добову норму. За рахунок перетворення жиру в енергетичне джерело, рівень глікогену залишається в нормі, що дозволяє підсилити м'язове зростання і силові показники. За рахунок зменшення молочної кислоти в м'язових тканинах, знижуються больові відчуття під час високоінтенсивних навантажень. Вітамін С підсилює ефект спалювання жиру і пригнічує відчуття голоду, також бореться з втомою.

Переваги Scitec Nutrition Carni X Liquid 100000:

  • Біодоступний і швидко засвоюваний препарат, за рахунок рідкої форми
  • Знижує м'язові больові відчуття
  • Знімає втому мускулатури
  • Нормалізує роботу серцево-судинної системи
  • Знижує відчуття голоду

Як приймати Scitec Nutrition Carni X Liquid 100000:

Рекомендується приймати 1-2 порції, протягом години до початку тренування або в перервах між прийомами їжі, але не під час. Одну порцію необхідно розбавити у воді або соку. Для отримання однієї дози використовуйте мірну склянку.

Подібні продукти