Fit Drink

Стан запасів: немає в наявності

nan

Fit Drink це тонізуючий спортивний напій, який в своєму складі має всього два компонента. В першу чергу це L-Carnitine, амінокислота сприяє прискоренню процесу ліполізу, а отже і в цілому жиросжиганию. Незважаючи на те, що концентрація карнітину в Fit Drink нижче середньої норми, він не перестає надавати позитивний вплив на організм.
Ще одна складова Fit Drink, це Фолієва кислота (вітамін B9). Задіяний у багатьох обмінних процесах в організмі людини, відповідає за синтез нових білкових клітин, а так само регуляцію травлення.
Хоч Fit Drink і знаходиться в категорії жироспалювачів, ми все одно повинні розуміти, що таким його вважати повною мірою не можна. Його слід сприймати як адекватно кращу заміну будь-якого іншого прохолоджуватися напою в силу відсутності будь-якої калорійності і цукрів в складі.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВЖИВАННЯ ACTIVLAB FIT DRINK
Немає ніяких конкретних рекомендації щодо вживання ActivLab Fit Drink. Але виходячи з присутності карнітину, можна зробити висновок, що вживання в періоди найбільшої активності буде найефективнішим.

Подібні продукти