L-Carnitine 1000 mg

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf

L-CARNITINE 1000 мг

Л-карнітин - це відома в спортивних колах речовина. Воно міститься в багатьох препаратах-жироспалювачах і має цілу низку корисних властивостей. Немає атлетів, які не стикалися б з проблемою зайвого жиру. Знизити його процентний вміст в організмі дуже складно, адже для цього доводиться повністю перебудовувати обмін речовин. Як безпечно спалити жировий прошарок?

L-карнітин - це унікальне поєднання. Воно бере участь у всіх найважливіших процесах. Дозволяє швидко і без шкоди спалити жир і знизити вміст холестерину. Даний препарат розроблений всесвітньо відомою компанією BioTech. Він призначений як для професіоналів на період підготовки до змагань або сушіння, так і для любителів-культуристів, які бажають отримати рельєф. Застосовувати необхідно в поєднанні з розвантажувальною дієтою і інтенсивними тренінгами. Тоді вийде досягти максимального ефекту і побудувати ідеальне тіло.

Як зрозуміло з назви, головний інгредієнт - це карнітин. З хімічної точки зору він представляє амінокислоту, яка вже присутня в організмі людини. Це з'єднання переносить насичені кислоти, задіюється в транспорті кисню до тканин і володіє підвищуючою тонус дією. Воно утилізує ліпідні молекули з виділенням додаткової енергії у формі АТФ. Також воно зберігає потрібну кількість ВСАА в м'язах.

Ефекти ДЛЯ АТЛЕТІВ

  • Покращує інтенсивність тренування, надає бадьорості
  • Виводить холестерин з кровотоку
  • Підвищує концентрацію і когнітивні здібності
  • Захищає серце при навантаженнях

Подібні продукти