L-Carnitine 35.000 mg + Chrome concentrate

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf

L-Carnitine + Chrome Liquid Concentrate від BioTech - L-карнітин в рідкісній формі. Даний препарат збагачений тривалентним хромом, дане поєднання активних елементів володіє синергическим ефектом, тобто один інгредієнт підсилює дію іншого і кінцева суміш володіє більшою результативністю, ніж окремо L-карнітин та хром.

L-Carnitine + Chrome Liquid Concentrate - жиросжигатель, який ефективно утилізує зайву жирову тканину, модифікуючи її в енергію для ваших м'язів. Як відомо, Л-карнітин - природне для організму речовина, яке відповідає за транспорт, засвоєння і переробку жирних кислот. Недолік даної речовини практично неможливо заповнити звичайною їжею, тому доцільно приймати харчову добавку L-Carnitine + Chrome Liquid Concentrate як доповнення до спортивної дієти. Крім сильного жиросжигающего ефекту, комбінація L-карнітин + хром стабілізує серцевий і розумову діяльність, значно активізує відновлювальні процеси в м'язових тканинах і підвищує загальний енергетичний потенціал спортсмена.

Тривалентний хром в складі L-Carnitine + Chrome Liquid Concentrate органічно пов'язаний з Л-карнітин. Така конфігурація найбільш прийнятна для нашого організму і ефективно засвоюється. Хром сприяє найкращому спалюванню жирової тканини, а також надає регулюючу дію на рівень цукру і холестерину в крові, контролює апетит спортсмена, захищає харчові протеїни і моносахариди від розщеплення, оберігає від атеросклерозу і серцево-судинних захворювань.

Кількість поживних речовин в 1 порції L-Carnitine + Chrome Liquid Concentrate (15 мл):

  • Білки - 1,05 г
  • Карбогідратів - 0 г
  • Жири - 0 г
  • Енергетична цінність - 17,85 кДж / 4,2 ккал
  • L-карнітіновая основа - 1050 мг
  • Хром - 150 мкг
  • Кальцій - 9 мг

Рекомендації щодо застосування: Експерти компанії BioTech рекомендують приймати L-Carnitine + Chrome Liquid Concentrate щодня по 1-2 порції. Кожна порція (15 мл.) Розчиняється в 300 мл води. У дні тренувань одна порція приймається прямо за 30-40 хв. до навантаження.

Подібні продукти