L-carnitine 70.000 mg + Chrome Liquid

Стан запасів: немає в наявності

0

L-Carnitine 70.000 mg + Chrome BioTech USA - натуральна добавка для спалювання жирів - Л-карнітин, збагачений рядом допоміжних речовин для посилення ефекту: хром, вітамінний комплекс і екстракт зеленого чаю. Завдяки такому багатому складу спортивний препарат допомагає позбутися від надмірної ваги за рахунок жирових відкладень, а також надає ряд інших позитивних ефектів: поліпшення загального самопочуття, виведення токсинів, «поштовх» для нарощування м'язів, забезпечення енергії для продуктивних тренувань. Результати видно вже через пару тижнів (при регулярних тренінгах), а після припинення курсу прийому скинуті кілограми не повернуться.

Дія L-Carnitine 70.000 mg + Chrome

  • Дозволяє знизити вагу на 2-15 кг за рахунок жиру
  • Допомагає поліпшити рельєфність м'язів, зменшуючи жировий прошарок під шкірою
  • Покращує самопочуття, а також психологічний стан: при вигляді вражаючих результатів, у вас посилиться мотивація добиватися нових цілей
  • Прискорює відновні процеси після важких тренінгів
  • Сприяє захисту м'язів від руйнівного впливу катаболізму

Ефект L-Carnitine 70.000 mg + Chrome базується на злагодженій дії всіх інгредієнтів. Карнітин - основний активний компонент - перетворює зайві запаси жиру в енергію. Це відбувається безпосередньо під час тренувального процесу (біг, боротьба, Кроссфіт, робота з залізом), коли організм піддається важким фізнагрузкам. До того ж, це дозволяє зберегти достатню кількість BCAA в м'язах: немає необхідності використовувати їх як джерело енергії, так як цю функцію виконують жирові резерви. Екстракт зеленого чаю позитивно впливає на ліпідний обмін речовин і виступає в якості потужного антиоксиданту, що позитивно позначається на самопочутті (усувається млявість і втома на тренуванні). Хром виконує функцію блокатора жирів і сприяє виведенню жирів з організму. Таким чином, мета - домогтися атлетичної красивої фігури і позбутися від жирових накопичень - стане набагато ближче, якщо купити жироспалювач Л-Карнитин + Хром від БіоТеч ЮСА.

Рекомендації щодо застосування L-Carnitine + Chrome BioTech USA

Випивайте 1 порцію = 10 мл за півгодини-годину до тренування. Для кращого ефекту необхідно також знизити споживання калорій в день на 500-1000 ккал, вживати вуглеводи тільки з низьким глікемічним індексом і, зрозуміло, регулярно тренуватися.

Подібні продукти