L-Carnitine ampule 2000

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf

Опис Biotech L-Carnitine 2000 міліграма + Ampoule 25 мл

Забезпечує високий енергетичний потенціал і силову витривалість.

L-Carnitine ampule 2000 від BioTech - на 99,9% чистий рідкий L-карнітин в ампулах, що забезпечує високу ступінь утилізації зайвого підшкірного жиру, високий енергетичний потенціал і силову витривалість спортсмена, а також активному росту сухої м'язової маси. На відміну від таблетованих препаратів (в яких присутні до 70% тартрату), рідкий Л-карнітин в ампулах L-Carnitine ampule 2000 BioTech відрізняється найвищим ступенем очищення.

L-Carnitine ampule 2000 - жироспалювач, який ефективно утилізує зайву жирову тканину, трансформуючи її в енергію для Ваших м'язів. Як відомо, Л-карнітин - природна для організму речовина, яке відповідає за транспорт, засвоєння і переробку жирних кислот. Недолік даної речовини практично неможливо компенсувати звичайною їжею, тому доцільно приймати харчову добавку L-Carnitine ampule 2000 BioTech (л-карнітин ампули 2000 BioTech) в якості доповнення до спортивної дієти. Крім того, L-карнітіновая основа даного препарату посилена піколінатом хрому, що сприяє ще більш ефективному жироспалюванню.

L-Carnitine ampule 2000 - це не тільки високоефективний жироспалювач, даний препарат також підвищує загальний енергетичний потенціал і витривалість спортсмена, оптимізує роботу серцевого м'яза, прискорює відновні процеси після важких тренувань.

Склад однієї порції (1 ампула = 25 мл):

  • L-карнітин 2000мг
  • Вуглеводи 0 г
  • Жири 0 г
  • Енергія 8 кал

Інші інгредієнти: вода, L-карнітин, лимонна кислота, сукралоза, ацесульфам калію, калію сорбат, ароматизатори.

Рекомендації щодо застосування: фахівці компанії BioTech рекомендують приймати L-Carnitine ampule 2000 по 1 порції в дні тренувань. Порція приймається безпосередньо за 30-40 хв. до навантаження.

Протипоказання : індивідуальна чутливість до компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, в період лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Примітка : не є лікарським засобом.

Умови зберігання : контейнер слід зберігати щільно закритим , в сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності : вказано на упаковці.

Зовнішній вигляд упаковки може змінюватись виробником без попередження.

Подібні продукти