L-Carnitine ampule 3000

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

775

Високоефективний жироспалювач, підвищує витривалість спортсмена.

L-Carnitine ampule 3000 BioTech - це не тільки високоефективний жироспалювач, даний препарат також підвищує загальний енергетичний потенціал і витривалість спортсмена, оптимізує роботу серцевого м'яза, прискорює відновні процеси після важких тренувань.

L-Carnitine ampule 3000 від BioTech - на 99,9% чистий рідкий L-карнітин в ампулах, що забезпечує високу ступінь утилізації зайвого підшкірного жиру, високий енергетичний потенціал і силову витривалість спортсмена, а також активному росту сухої м'язової маси. На відміну від таблетованих препаратів (в яких присутні до 70% тартрату), рідкий Л-карнітин в ампулах L-Carnitine ampule 3000 BioTech відрізняється найвищим ступенем очищення.

L-Carnitine ampule 3000 BioTech (л-карнітин ампули 3000 біотеч) - жиросжигатель, який ефективно утилізує зайву жирову тканину, трансформуючи її в енергію для Ваших м'язів. Як відомо, Л-карнітин - природна для організму речовина, яке відповідає за транспорт, засвоєння і переробку жирних кислот. Недолік даної речовини практично неможливо компенсувати звичайною їжею, тому доцільно приймати харчову добавку L-Carnitine ampule 3000 в якості доповнення до спортивної дієти. Крім того, L-карнітіновая основа даного препарату посилена пиколинат хрому, що сприяє ще більш ефективному жироспалюванню.

Склад L-Carnitine ampule 3000: вода, L-карнітин, лимонна кислота, сукралоза, ацесульфам калію, калію сорбат, ароматизатори.

Рекомендації щодо застосування: спеціалісти компанії BioTech рекомендують приймати L-Carnitine ampule 3000 по 1 порції в дні тренувань. Порція приймається безпосередньо за 30-40 хв. до навантаження.

Протипоказання : індивідуальна чутливість до компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, в період лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Примітка : не є лікарським засобом.

Умови зберігання : контейнер слід зберігати щільно закритим , в сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності : вказано на упакове.

Зовнішній вигляд упаковки може змінюватись виробником без попередження.

Подібні продукти