Lipo 6 Black Hers Ultra concentrate

Стан запасів: немає в наявності

856

Ультра концентрований жироспалювач для жінок.

LIPO-6 Black Hers Ultra Concentrate - це перший в світі жироспалювач для жінок, що поєднує в собі очищення жирових рецепторів і їх перепрограмування на знищення жиру, що складається з однієї капсули в день. Ми назвали його розумний жироспалювач для жінок. 

LIPO-6 Black Hers Ultra Concentrate - інтелектуальний жироспалювач, який вирішує проблеми за трьома напрямками. Спочатку він очищає рецептори і перепрограмує їх на максимальну підтримку міжклітинної взаємодії завдяки монотерпенів.
Освіживши рецептори жироспалювач переходить до наступної фази, а саме знищення жиру завдяки максимальній концентрації Комплексу спалювання жиру!
LIPO-6 Black Hers Ultra Concentrate - кращий продукт у своєму класі, розроблений спеціально для жінок, надзвичайно ефективний в боротьбі з підшкірним жиром.
Завдяки максимальної концентрації Fat Destroying Complex і очищення рецепторів процес спалювання жирів протікає з максимальною ефективністю і для нього потрібно всього одна капсула в день!  

Безпечно збільшує температуру тіла і таким чином спалює зайві запаси жиру
Спеціальні капсули з рідким наповненням забезпечують швидке і максимальне засвоєння

Кращий вибір для тих, хто прагне до рельєфного, м'язистого тіла Nutrex Lipo-6 Black Hers Ultra Concentrate надає сильний, загальний і місцевий жироспалювальний ефект у жінок. Унікальні властивості цього продукту покращують м'язовий рельєф; в той же час Nutrex Lipo-6 Black Hers Ultra Concentrate атакує і успішно розправляється з  "вушками" з боків талії і жировідкладення на спині животі і верхній частини тіла. Цілком очевидно, що Nutrex Lipo-6 Black Hers Ultra Concentrate є неабияким жироспалювачем і може використовуватися як чудовий засіб для поліпшення рельєфу, прорисованности м'язів, а також в період "сушки. Це єдиний жіночий спалювач жиру, який наважується йти далі, тому що він містить інгредієнти, які так неймовірно ефективні при спалюванні жиру!

Склад Lipo-6 Black Hers Ultra concentrate

 • 2 форми тіронінів, що дозволяють нормалізувати ліпідний метаболізм
 • 3 форми йохимбина, які забезпечують максимальне вивільнення жирів
 • кальцій, залізо, вітаміни D і B12 
 • фолієва кислота
 • кофеїн
 • фенілетиламін

Завдяки розгалуженій структурі і зручній формі випуску (капсули з рідкими включеннями), препарат "працює" на 5 рівнях, ефективно бореться із зайвою вагою і проблемами ендокринної етіології.

Кількість поживних речовин в одній   порції (1 капс):

 • Вітамін В12 ( цианокобаламин як) - 3 мкг
 • Фолієва кислота - 200 мкг
 • Ультра Концентрірованний комплекс знищення жиру - 270,6 мг
 • кофеін безводний
 • метілгексанеамін
 • advantra-Z Citrus Arantium (60% сінефріна)
 • йохімбін HCL
 • 3,3 ', 5-Трііод-L-тіроніна

Інгредієнти:   рослинна целюлоза, гліцерин, очищена вода, полісорбат 80, гіпромелоза.

Рекомендації щодо застосування:   приймати по 2 капсули в день: 1 вранці та 1 в післяобідній час, щонайменше, за півгодини до прийому їжі. 2 капсули - максимальна добова доза. Перевищувати її не можна. Так само, як і приймати препарат менш ніж за 6 годин до сну. Ці обмеження є вкрай важливими, оскільки Lipo-6 Black Hers Ultra Concentrate є одним з найбільш потужних жироспалювачів. Для максимального результату випивайте капсулу принаймні за 30 хвилин до їжі.

Протипоказання 
: індивідуальна чутливість до компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Примітка : не є лікарським засобом.

Умови зберігання : контейнер слід зберігати щільно закритим , в сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності : вказано на упаковці.

Зовнішній вигляд упаковки може змінюватись виробником без попередження.

Подібні продукти