Lipo 6 Black Ultra Concentrate

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf

Lipo-6 Black Ultra Concentrate від Nutrex Research - надпотужний ультраконцентрірованний жиросжигатель, якому немає аналогів серед препаратів для схуднення. Lipo-6 Black Ultra Concentrate Nutrex Research  очищає жирові рецептори, в результаті чого ваш організм набагато ефективніше спалює зайвий жир. Це воістину революційний препарат, який підходить як для жінок, так і для чоловіків. Цей спалювач жиру, розроблений на основі передових мультіфазную технологій. На відміну від трав'яних зборів і препаратів для схуднення, Lipo-6 Black Ultra Concentrate не містить непотрібних компонентів, які не засвоюються організмом. Тільки перевірені з'єднання, що працюють на результат.

На даний момент Lipo-6 Black Ultra concentrate від Nutrex є одним з найсильніших жироспалювачів для чоловіків. Тут немає всіляких зайвих компонентів, які додають лише з метою продати продукт. Цей жиросжигатель не потребує реклами, так само як і склад добавки. Будь-який досвідчений атлет відразу помітить наявність тільки дійсно робочих речовин, які допоможуть провести більш продуктивну аеробне тренування. Варто відзначити, що крім тренувального часу Lipo-6 Black Ultra Concentrate допомагає спалювати жир і під час відпочинку, багато в чому завдяки термогенному ефекту.

Унікальність добавки обумовлена спеціальною матрицею, яка поступово випускає активні речовини, дозволяючи їм повноцінно засвоюватися без всіляких конфліктів з іншими компонентами. Багатофазна технологія - ось те, що відрізняє лінійку Lipo-6 від жироспалювачів інших виробників. Мало хто знає, що спеціалізовані добавки від Nutrex ось уже кілька років поспіль займають лідируючі позиції у всіляких рейтингах жироспалювачів.

Позитивні ефекти Lipo-6 Black Ultra Concentrate:

  • Спалювання жиру за допомогою термогенного ефекту
  • Прискорене жиросжигание при аеробному тренінгу
  • підвищення витривалості
  • Поліпшення ментальної концентрації і зібраності
  • Помітний ефект вже після першого прийому
  • Стимуляція ЦНС безпечним способом - за допомогою безводного кофеїну 

Основним робочим компонентом є синефрин, який тут представлений спеціальною матрицею заснованої на екстракті помаранчі - рослини, що містить більше 50% сінефріна. Це з'єднання бере участь у безлічі обмінних процесів пов'язаних з ліпідами. Регулярний прийом Lipo-6 Black Ultra Concentrate перед тренуванням допоможе організму мобілізувати жирні кислоти для їх подальшого спалювання. Слід зазначити, що синефрин сприяє адекватному розкриттю тригліцеридів - клітин, в яких зберігається жир. Звільнені ліпіди відразу ж спрямовуються в мітохондрії, де використовуються для нормалізації енергообміну, однак це правило діє тільки в рамках аеробного тренінгу.

За стимуляцію відповідає кофеїн і йохімбін. Два цих з'єднання в сумі з сінефріном надають більш виражений ефект, за рахунок синергічної дії. Nutrex активно використовують таку комбінацію в інших власних розробках, зокрема в більшості продуктів лінійки Lipo-6. Кількість того чи іншого речовини Lipo-6 Black Ultra Concentrate тримається в секреті, так як в складі присутній лише одна авторська формула. Процентне співвідношення компонентів, на жаль, недоступно.

Як приймати:  для отримання максимального ефекту експерти Nutrex Research рекомендують приймати Lipo-6 Black Ultra concentrate від Nutrex Research по 2 капсули в день: 1 вранці та 1 в післяобідній час, щонайменше, за півгодини до прийому їжі. 2 капсули - максимальна добова доза. Перевищувати її не можна. Так само, як і приймати препарат менш ніж за 6 годин до сну. Ці обмеження є вкрай важливими.

Подібні продукти