Lipo 6 X

Стан запасів: немає в наявності

inf

Найпотужніший спалювач жиру моментальної дії з тривалим ефектом.

Інноваційна формула від Nutrex , завдяки використанню мультифазній технології, не має конкурентів серед жироспалювачів! Виробник домігся об'єднання швидкодіючих і повільнодіючих компонентів в одній капсулі. Lipo-6x Nutrex відмінне джерело енергії, який одночасно стимулює роботу щитовидної залози, пригнічує апетит і прискорює процеси розпаду жирів. Lipo-6X є найсильнішим жироспалювачем моментальної дії, який здатний забезпечити високу швидкість метаболізму тривалий час. Інгредієнти Lipo-6x Nutrex   повністю фармацевтичного походження.

Склад однієї порції (2 капсули):

  • Синефрин Hcl 20 мг
  • Йохимбин Hcl 3 мг
  • Комплекс Acacia Regidula
    Склад матриці для роботи щитовидної залози:
    По-фенілетиламін Hcl N-метил-B-фенілетиламін Тирамін Hcl Горденін 100 мг
  • Безводний кофеїн 200 мг
  • Синтетичні гуггулстерони Z & E 1: 1 20 мг
  • Спеціальний комплекс швидкого засвоєння Phase # 1 (вода, гліцерин)  806 мг

Інші інгредієнти ти : рослинна целюлоза, полісорбат 80, барвник FD & C Blue # 2

Рекомендації щодо застосування : в перші дні прийому LIPO-6X рекомендується почати з половини порції - 2 капсул в перші два дні (одна вранці і одна днем). Потім збільшуйте дозування до максимальної в 4 капсули в день (по 2 капсули вранці і 2-днем щодня). Не приймайте більше встановленої дози, не рекомендується приймати за 6 годин до сну.

Протипоказання : індивідуальна чутливість до компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, в період лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Примітка : не є лікарським засобом.

Умови зберігання : контейнер слід зберігати щільно закритим , в сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності : вказано на упаковці.

Зовнішній вигляд упаковки може змінюватись виробником без попередження.

Подібні продукти