Liquid L-Carnitine 5000

Стан запасів: немає в наявності

inf

L-карнітин - це головний транспортер жирних кислот до мітохондрій м'язів. Він перетворює жир в енергію, завдяки чому має велике значення для процесу контролю власної ваги. Використання жирів, калорійність яких більш ніж в два рази вище калорійності білків і вуглеводів, в якості джерела енергії під час виконання вправ не тільки сприяє зменшенню ваги, але і позитивно впливає на продуктивність і витривалість організму.

MEX Liquid L-Carnitine 5000 якісно відрізняється від всіх л-карнітінових добавок, представлених сьогодні на ринку. В одній порції (20 мл) міститься 5000 мг діючої речовини. Це абсолютний рекорд і неймовірно вигідна пропозиція. Зручна форма випуску і приємний смак забезпечують легке вживання добавки. Крім транспортування жирів, л-карнітин має низку інших позитивних властивостей, таких як детоксикація, підтримка роботи серця і т.д. Таким чином, добавка буде корисна не тільки спортсменам, охочим знизити свою вагу, але і абсолютно будь-якій людині, яка піклується про своє здоров'я.

Добавка L-Carnitine 5000 від MEX не містить стимуляторів, тому її можна легко комбінувати з іншими жироспалювачами або передтренувальними засобами.

Як працює MEX Liquid L-Carnitine 5000?

L-карнітин - основний елемент останньої стадії утилізації жирів. Він транспортує вільні жирні кислоти в місця їх повного окислення (мітохондрії), де енергія, що міститься в жирових молекулах, вивільняється, що сприяє підвищенню витривалості. Ефективне спалювання вільних жирних кислот гарантує, що вони не будуть збережені знову в формі тригліцеридів, збільшуючи обсяг жирової тканини. Доповнення вітаміну B6, який є необхідним компонентом для вироблення багатьох ферментів, які беруть участь в метаболічних процесах, і також активно бере участь в перетворенні вуглеводів (синтез і утилізація м'язового глікогену) і їх повному спалюванні, додатково збільшуючи вироблення енергії. Вітамін B6 необхідний у виробництві гемоглобіну, він приймає участь в створенні антитіл і сприяє зміцненню імунітету.

Поживна цінність в одній порції - 20 мл:

  • Калорійність - 10 ккал
  • L-карнітин (у вільній формі AA) - 5000 мг
  • Вітамін B6 (піридоксин HCl) - 0,7 г

Інші інгредієнти: Вода, лимонна кислота, гуміарабік, натуральні і штучні ароматизатори, стабілізатор (E445), сукралоза, барвник, сорбат калію, бензоат натрію.

Спосіб застосування Mex Nutrition Liquid L-Carnitine 5000:

Приймати по одній порції (20 мл) один раз в день перед тренуванням. У нетренувальні дні краще приймати в першій половині дня натще. В якості мірки можна використовувати ковпачок. Після прийому л-карнітину його потрібно вимити. Вміст пляшки перед використанням необхідно збовтати.

Подібні продукти