Mega Carni-X

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

479

Жиросжигатель Carni-X - це унікальний комплекс на основі натуральних інгредієнтів, створений для прискорення обмінних процесів і активації розщеплення жирових відкладень. Добавка стане незамінним помічником у формуванні красивої фігури і боротьбі із зайвою вагою.

 
Головне діюча речовина препарату - левокарнітіна. Це вітамінноподобний інгредієнт, який відповідає за харчування мітохондріального матриксу м'язів. Регулярний прийом карнітину активує розщеплення жирових клітин і напрямок звільнилася енергії на підживлення м'язів, в результаті вдається позбутися від зайвих сантиметрів. Ще одна корисна властивість карнітину - здатність зменшувати кількість холестерину в крові, що в свою чергу позитивно позначається на роботі серцево-судинної системи.

Добавка містить 500 мл карнітину в кожній порції. Відсутність тваринних продуктів дозволяє вживати і вегетаріанцям.

Переваги добавки:

  • Сприяє розщепленню жирових відкладень,       
  • Прискорює набір м'язової маси,        
  • Заповнює енергозапаси організму,
  • Покращує витривалість,         
  • Захищає серцево-судинну систему,         
  • Має антиоксидантну дію.


Склад однієї порції добавки: 500 mг L-тартрату L-карнітину.

Приймати добавку слід 1 раз в день по 1 капсулі - за півгодини до тренінгу, і між основними прийомами їжі.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Примітка: не є лікарським засобом.

Умови зберігання: контейнер слід зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності: вказано на упаковці.

Зовнішній вигляд упаковки може змінюватися виробником без попередження.

Подібні продукти