Revex-16

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf

Revex16 від Scitec Nutrition новітня розробка в боротьбі із зайвою вагою. Revex16 потужний стимулятор, що руйнує підшкірний жир і не залишає жодного шансу, накопичення нових відкладень.

Препарат складається з 16 активно діючих компонентів, основні з них:

  • Оксі лимонна кислота (HCA) з Гарцинії
  • Епігаллокатехін галлат (EGCG) з екстракту зеленого чаю
  • Хром

HCA (Hydroxycitric кислота) вилучається шляхом обробки шкірки плодів Гарцинії Камбоджійської. HCA пригнічує фермент, який відповідає за перетворення харчових вуглеводів в жир, завдяки цьому новоутворення жиру призупиняється, а існуючий жир починає використовуватися як паливо для організму, замість вуглеводів.Епігаллокатехін галлат (EGCG) з екстракту зеленого чаю має велике вплив на організм, жіросжігательний ефект проявляється завдяки розкрутці (прискоренню) власного метаболізму, завдяки чому витрата ккалорій організмом збільшується.Хром виступає допоміжним речовиною, що підсилює дію основних складових за рахунок транспортування цукру та інсуліну безпосередньо в клітини.

Рекомендації щодо прийому: почніть прийом з 1-2 капсул 1-2 рази на день, максимальна доза 3 капсули в день. Рекомендований період використання 12 тижнів.

Подібні продукти