SHREDEX

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

766

Суперстімулірующій комплекс для кількісного і якісного спалювання жиру і постійного контролю за вагою. З ним Ваша фігура придбає ідеальні контури, а м'язи вигідно і ефектно виділятися. Склад добавки містить ефективні компоненти, які покликані знищити максимальну кількість жиру і підтримувати оптимально комфортний для Вас вага, це, в першу чергу, гідроксілімонная кислота (витяжка з екстракту гарцинии камбоджійської), карнітин, кофеїн, а також екстракт зеленого чаю. Вживаючи цю харчову добавку, Ви незабаром позбудетеся від «вовчого апетиту» і перестанете так сильно залежати від їжі.

SHREDEX від компанії Scitec Nutrition принесе чудовий результат:

  • знищить зайві жирові відкладення;
  • забезпечить організм колосальним запасом чистої енергії для тренувань і для життя в цілому;
  • значно знизить рівень холестерину, а також тригліцеридів;
  • принесе відчуття насичення, позбавивши від переслідує почуття голоду;
  • нормалізує вміст цукру в крові.

Вам вдасться домогтися чудового ефекту і в короткі терміни, і все це природним, природним шляхом, не зашкодивши організму.

Подбайте про своє тіло і про прекрасне самопочуття. Купити Scitec Nutrition SHREDEX 2013 108 капс Ви запросто можете вже зараз. SHREDEX - секрет Вашого ідеального тіла і надзвичайній легкості.

Рекомендації щодо застосування:  потрібно починати прийом з 1-2 капсул 1-2 рази на день. Піднімайте дозу до максимуму 3 капсули двічі на день на порожній шлунок рано вранці і після обіду. Циклічний прийом: 12 тижнів прийом, 12 тижнів перерву. Не приймайте інших стимуляторів в період прийому даного продукту!

Подібні продукти