Ulisses Shaper

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf

Жироспалювач BioTech USA Ulisses Shaper, 90 капс

Новий продукт для ефективного зниження зайвої ваги. За підтримки такого відомого культуриста як Улісс, був зроблений продукт, адаптований до потреб людей, що борються з надмірним жиром в організмі.

Препарат містить активні речовини, які сприяють правильному метаболізму поживних речовин, в тому числі блокуючи поглинання вуглеводів і обмежуючи апетит (це має особливе значення при застосуванні низькоенергетичної дієти). Доповнено вітамінами і мінералами, необхідними для досягнення ще більших результатів.

Ulisses Shaper продукт, який може використовуватися протягом тривалого часу. Він не сприяє швидкому підвищенню температури тіла або раптового підвищення артеріального тиску. Він не містить кофеїн, і, отже, є відмінним вибором для тих, хто уникає його зміст з різних причин.Інгредієнти: L-карнітин L-тартрату, кон'югована лінолева кислота порошок (містить молоко, соя), екстракт Гарцинії камбоджійської, желатин оболонка капсули [желатин, барвники (титану діоксид, заліза оксид чорний)], L-тирозин, вітамінно-мінеральна суміш (заліза фумарат, цинку оксид, кальцію-D-пантотенат, нікотинамід, піридоксину гідрохлорид, птероілмоноглютамінова кислота, калію йодид, хрому (III) хлорид гексагідрат, ціанокобаламін), запобігаючий злипання агент (магнієві солі жирних кислот, діоксид кремнію).

Рекомендації щодо прийому: приймати по 3 капсули в день, запиваючи великою кількістю води.Не перевищувати рекомендовану дозу споживання протягом дня.

Особливості:

  • Сприяє спалюванню жиру
  • Сприяє метаболізму жирних кислот
  • Усуває втому без підвищення температури тіла
  • Знижує апетит
  • Зменшує всмоктування вуглеводів

Подібні продукти