Arthro Guard

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf

Arthro Guard являє т собою якісний продукт, якій необхідний для поліпшення відновлення суглобів. Унікальна форма спортивної добавки була розроблена всесвітньо відомою компанією BioTech. Деякі починаючі спортсмени недооцінюють роль здорового стану суглобів, між тим, саме від цього фактора залежить швидкість і якість збільшення м'язової маси тіла і фізичної сили спортсмена.

Завдяки 18-ти активним інгредієнтам Arthro Guard на протязі ось вже декількох років входить в число найбільш популярних добавок в категорії продуктів, призначених для догляду за хрящової тканиною і суглобами.

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ ARTHRO GUARD

Arthro Guard - це ефективна добавка, яка здатна стати справжньою паличкою-виручалочкою не тільки для атлетів, а й звичайних людей, охочих захистити свої суглоби від передчасного руйнування. Завдяки тому, що в препарат входять такі компоненти як хондроїтин і глюкозамін, він може використовуватися в якості дієтичної добавки при дегенеративних захворюваннях, зниження болю і збільшення рухливості суглобів.

У ЧИСЛІ КЛЮЧОВИХ ПЕРЕВАГ ПРИЙОМУ ARTHRO GUARD МОЖНА ВІДЗНАЧИТИ:

  • Препарат ефективно позбавляє від болю в суглобах, дозволяючи не зменшувати інтенсивні фізичні навантаження;
  • Добавка сприяє виробленню синовіальної рідини, її недолік здатний привести до передчасного погіршення хрящової тканини;
  • Препарат виявляє помітний антиоксидантну дію;
  • Надає протизапальну дію;
  • Живить суглоби потрібними харчовими компонентами.

Повноцінний ефект від прийому препарату настає протягом трьох місяців. Уже через тиждень після першого використання в організмі починаються відновні процеси, характерні болі помітно знижуються, а потім і зовсім пропадають. Високий вміст Метилсульфонілметан в Arthro Guard дозволяє зробити суглоби більш еластичними і стійкими до повсякденних навантажень.

Подібні продукти