Arthro Guard Pack

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

1,386

В BioTech Arthro Guard Pack вдалося об'єднати тільки найкращі властивості різних інгредієнтів. Це ваш особистий охоронець здоров'я суглобів і зв'язок. Ця біологічно активна добавка допомагає у формуванні сталого хряща і сприяє мастилі всіх областей суглобів для забезпечення більшої гнучкості і мобільності.

Придбавши BioTech Arthro Guard Pack зараз, ви встанете на правильний шлях захисту ваших суглобів. Ми в fitness-shop гарантуємо Вам високу якість продукту від BioTech і швидку доставку по всій Україні.

Призначення BioTech Arthro Guard Pack:

  • Зміцнення здоров'я суглобів спортсмена під час важких фізичних навантажень;
  • Захист суглобів і хрящів бодібілдера;
  • Необхідний людям, які мають часті навантаження на суглоби;
  • Володіє антиоксидантними і протизапальними ефектами, допомагає зняти біль.

Активні компоненти BioTech Arthro Guard Pack:

У BioTech розробили науково доведені інгредієнти для зміцнення здоров'я суглобів, що робить дану добавку однією з найбільш затребуваних на ринку спортивного харчування.

Неправильна постава, надмірна вага, навантаження і сидячий спосіб життя є основними факторами, що сприяють зносу суглобів і хрящової тканини, викликаючи дискомфорт при переміщенні і навіть під час спокою. Для цього вчені з BioTech підібрали такі незамінні компоненти, як: глюкозамін, хонодроітін сульфат, кальцій, колаген і L-гістидин. Всі ці компоненти сприяють формуванню міцного хряща і синовіальної рідини, що заповнює порожнини між суглобами і запобігає знос і тертя поверхонь. Також забезпечує харчування суглобових хрящів.

Препарат допомагає в процесі формування хряща і необхідний спортсменам, які перенесли травму.

Рекомендації щодо застосування:

Вживайте по одному пакетику в день після їди.

Подібні продукти