AthleticLine NEM Forte

Стан запасів: немає в наявності

inf

Запатентована формула мембрани яєчної шкаралупа (NEM®) містить комплекс з додаванням вітаміну С і марганцю.

Пластинки слизової шкаралупи яєць складаються з тонкого шару білка, з'єднаних між собою у вигляді сітки. Білкові волокна складаються з колагену і кератину з високим вмістом сірки і мукополісахаридів, який складається з гіалуронової кислоти, сульфату хондроїтину і глюкозаміну.

Мембрана шкаралупи яйця - це природне джерело комбінації глюкозаміну, хондроїтину і гіалуронової кислоти.

Продукт містить також добавку марганцю, який сприяє підтримці здорових кісток, нормального функціонування сполучної тканини, і для захисту клітин від окисного стресу *, так само як вітамін C.

Вітамін С сприяє нормальному утворенню колагену для забезпечення нормальної функції хрящів, кісток, кровоносних судин, ясен, зубів і шкіри. Крім того, також сприяє підтримці нормальної роботи нервової системи та імунітету, а також сприяє зменшенню почуття втоми і втоми. *

  • Заява науково доведено Європейським Управлінням по Безпеки Продуктів харчування (EFSA) і схвалені європейської Комісією (EC).

Рекомендована порція для споживання протягом дня

Вживати 1 капсулу в день. Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу! Продукт не може бути використаний в якості заміни збалансованого харчування.

Інформація для алергіків

Можлива присутність молока, яєць, клейковини, сої, арахісу, горіхів, селери, риби, молюсків і ракоподібних.

Упаковка

36 капсул - 36 порцій

Подібні продукти