Chondroitin & Glucosamine

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

581

BioTech Chondroitin Glucosamine - продукт спортивного харчування, розрахований забезпечити організм необхідними для будівництва хрящової тканини речовинами, і перешкоджати пошкоджень суглобів під час щоденних тривалих тренувань. Chondroitin Glucosamine сприяє виробленню навколосуглобових рідини, прибирає вогнища запалення, знімає хворобливі відчуття від роботи зв'язок і м'язів у новачків.

Призначення BioTech Chondroitin Glucosamine: продукт розроблений для зменшення болю в суглобах і м'язах, перешкоджає розтягування зв'язок і захисту сполучної тканини організму. Буде корисний людям, які ведуть активний спосіб життя, незамінний в профілактиці роботи не тільки суглобів, а й всієї кісткової системи. BioTech Chondroitin Glucosamine збільшує ефективність тренувань професійних спортсменів і бодібілдерів.

Активні компоненти BioTech Chondroitin Glucosamine: склад препарату заснований на активних інгредієнтах хондроїтин і глюкозамін, з додаванням марганцю, кальцію і магнію, - всі ці препарати відомі по доброчинного впливу на хрящову тканину. В одній порції речовини міститься 400 мг хондроїтину, 600 мг Д-глюкозаміну, кальцію 140 мг, 84 мг магнію, близько 2 мг марганцю, і трохи желатину в капсульної оболонці.

Переваги BioTech Chondroitin Glucosamine:

Висока доза двох ударних речовин - глюкозаміну і хондроїтину не тільки зміцнює сполучну тканину, що особливо значимо для спортсменів середнього і старше середнього віку, але і забезпечує профілактичний вплив на суглоби і зв'язки, робить їх гнучкими завдяки входить до складу продукту колагену. Атлетам, зазнає регулярні навантаження на кісткову систему, BioTech Chondroitin Glucosamine просто необхідний.

Як приймати BioTech Chondroitin Glucosamine:

Щодня слід вживати 4 капсули препарату, запиваючи водою або соком. Рекомендовано приймати перед основним прийомом їжі.

Подібні продукти