Collagen powder

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf

  • Для здорової шкіри і хрящів
  • Гідролізований морської колаген!
  • Бистропоглощающая формула!
  • З додатковим вітаміном C!
  • Нульовий цукор!
  • Комбінація фруктового смаку!
  • 10 г колагену на порцію!

Колагени представляють собою групу білків, які, природно, зустрічаються в організмі людини. Він має волокнисту структуру. Колаген є важливим компонентом сполучних тканин, таких як хрящі, сухожилля, зв'язки і шкіра. Це найпоширеніший білок в нашому організмі.

Виробництво колагену в організмі людини з віком зменшується. В результаті структура високих колагенових тканин (таких як шкіра, хрящі) буде ослаблена і втратить свою еластичність.

Наш продукт з колагеновим порошком містить гідролізований (попередньо перевантажений) морський колаген, який є швидко поглинає формою з хорошими властивостями утилізації. Це інгредієнт з риби з високою чистотою і приємним споживанням. Склад колагену з морського джерела схожий на колагеновий тип (колаген типу I), що відбувається в шкірі і сухожиллях. Одна порція порошку Коллагена Scitec забезпечує необхідне щоденне споживання цього типу колагену!

Цей продукт містить додатковий вітамін С для кращої ефективності, який сприяє нормальному утворенню колагену для нормальної функції шкіри, кісток, хрящів, ясен, зубів, кровоносних судин. Ці твердження були науково доведені Європейським органом з безпеки харчових продуктів (EFSA) і дозволено Європейською Комісією (ЄС).

СКЛАДОВІ

Гідролізований морської колаген (з риби), ароматизатори (абрикос, диня, яблуко, ківі, маракуя, водяна диня), регулятори кислотності (малинова кислота, лимонна кислота безводна), L-аскорбінова кислота, підсолоджувач (сукралоза), хлорид натрію, Ponceau 4R , Brillant Blue FCF).

ВКАЗІВКИ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ

Змішайте одну порцію (12 г) в 300 мл води щодня.Використовуйте цей продукт в поєднанні з їжею як частина здорової збалансованої дієти, а не як замінник такої. Зберігайте в недоступному для дітей місці! Не перевищуйте рекомендовану добову дозу!

Подібні продукти