GLUC CHONDROITIN MSM

Стан запасів: немає в наявності

inf

Харчова добавка Glucosamine Chondroitin MSM Double Strength - біологічно активний продукт, чиє завдання - забезпечити гнучкість, міцність і здоров'я хрящів і зв'язок. Комплекс необхідний спортсменам і фізично активним людям для більш якісного рівня тренувань

  • Живить зв'язки для підвищення гнучкості
  • Підтримує сполучні тканини хрящів і зв'язок
  • Забезпечує здоров'я хрящів для кращої роботи суглобів
  • Покращує відновлення, знижує запальні процеси.

Глюкозамін забезпечує формування та відновлення хрящів. Виробництво глюкозаміну знижується в організмі з кожним роком, тому заповнення його запасів ззовні необхідно для сильних і здорових хрящів. Він також бере участь у синтезі тканин сухожиль, кісток і мембран.

Хондроітин сульфат - частина протеогликана, білкової молекули, що надає хрящів еластичність. Інтенсивні фізичні навантаження викликають різке зниження рівня протеогликана, а хондроїтин сульфат відповідає за його синтез в організмі. Компонент покращує змащення суглобів, стимулює вироблення колагену, підвищує рівень гіалуронової кислоти - основною складовою синовіальної рідини.

MSM (метил сульфоніл метан) - природне джерело сірки, без якої неможливий синтез протеїну, вироблення гормонів і ензимів, зростання тканин. Його можна приймати тільки в чистій формі, тому що разом з їжею надходить недостатня кількість. MSM бере участь в синтезі амінокислот - метіоніну і цистеїну. Саме вони є будівельними блоками м'язового протеїну.

Як застосовувати PuritansPride Глюкозамін Хондроітин Double Strength Soother?

Рекомендоване дозування на одну порцію - 3 капсули. Приймайте по одній порції щодня, разом з їжею.

Відмова від відповідальності:

  • Зроблені заяви або товари, продані через цей веб-сайт, не були оцінені Управлінням з контролю за продуктами і ліками. Вони не призначені для діагностики, лікування або запобігання будь-яких захворювань.

  • Підсумковий результат (спрямованість товару) може бути різним, залежно від індивідуальних фізичних особливостей організму покупця.

Подібні продукти