Glucosamine & MSM

Стан запасів: немає в наявності

408

Особливості:

  • Вегетаріанські
  • Здоров'я суглобів
  • Рухливість і комфорт суглобів
  • Харчова добавка
  • Без ГМО

Glucosamine & MSM поєднує в собі два добре відомих інгредієнта для підтримки суглобів в вегетаріанської / веганскої дружній формулою, яка не включає глюкозамін, отриманий з молюсків. Глюкозамін є важливим будівельним блоком для освіти гликозаминогликанов (GAGs) і протеогліканів, основних компонентів хрящової тканини. Ці сполуки притягують воду, утворюючи подушку суглоба, забезпечуючи мастило і амортизацію. МСМ (метілсульфонілметан) - це органічна форма сірки, мінерал, необхідний для виробництва кляпів і протеогліканів.

Рекомендації щодо застосування

Приймати по 3 капсули в день.

Інші інгредієнти

Целюлоза (капсула), стеаринова кислота (рослинний джерело), стеарат магнію (рослинний джерело) і діоксид кремнію.

Не проводиться з пшениці, глютену, сої, молока, яєць, риби, молюсків або деревних горіхів. Виробляється на підприємстві GMP, яке переробляє інші інгредієнти, що містять ці алергени.

Глюкозамін, який використовується в цьому продукті, отриманий з джерела кукурудзи, що не містить ГМО.

Увага:

Тільки для дорослих. Проконсультуйтеся з лікарем, якщо ви вагітні / годуєте грудьми, приймаєте ліки або маєте медичне захворювання (особливо глаукому). Зберігати в недоступному для дітей місці.

Природна зміна кольору може статися в цьому продукті.

Зберігати в прохолодному, сухому місці після розтину.

Відмова від відповідальності:

  • Зроблені заяви або товари, продані через цей веб-сайт, не були оцінені Управлінням з контролю за продуктами і ліками. Вони не призначені для діагностики, лікування або запобігання будь-яких захворювань.

  • Підсумковий результат (спрямованість товару) може бути різним, залежно від індивідуальних фізичних особливостей організму покупця.

Подібні продукти