Black Wolf Shot

Стан запасів: немає в наявності

inf

Activlab Black Wolf доступний в зручній формі Шота надати вам з величезною дозою енергії! Ця продумана композиція інгредієнтів дозволить вам поліпшити свої власні здібності і робити кожен наступний тренування спричинить за собою велику інтенсивність вправ!

  • Він стимулює, дає енергію,
  • Збільшує силу і витривалість,
  • Це допомагає підтримувати високі інтенсивності тренувань,
  • Це впливає на швидкість перетворення енергії,

Підвищує фізичну форму

Activlab Black Wolf Постріл є доповненням призначений для людей, які потребують сильний поштовх перед тренуванням. Іноді ви відчуваєте втому, яка потім робить негативний вплив на мотивацію здійснювати? Тепер вам не доведеться турбуватися про те, що тільки ви досягаєте для цього досить енергійною постріл!

Поєднання бета-аланін, що містять кофеїн, ароматичні амінокислоти і вітаміни групи B максимізує ефекти, в першу чергу у вигляді відчутне інжекції енергії і більш ефективного навчання. Це допоможе вам збільшити вашу витривалість, силу, а також поліпшити толерантність до фізичного навантаження.

Прийом

Дозіровка: половина пакета (1/2 shota- 40 мл) пити перед тренуванням. Перед вживанням добре збовтати.

Склад

Інгредіенти: вода, регулятори кислотності (лимонна кислота, цитрат натрію), концентровані фруктові соки, аромат, підсолоджувачі (ацесульфам К, сукралоза), консерванти (сорбінова кислота, бензойна кислота), барвник (Allura червоний змінний струм)

Подібні продукти