Mental Focus

Стан запасів: В НАЯВНОСТІ

inf

Енергетик, в складі якого присутні ацетил-L-карнітин, тирозин і кофеїн.

  • Mental Focus - це енергетик, в складі якого присутні ацетил-L-карнітин (ALC), тирозин і кофеїн (зневоднений). Ацетил-L-карнітин (ALC) – це ацетильована форма L-карнітину, вона легко долає гематоенцефалічний бар'єр, підвищує нейромедіатори дофаміну, ацетилхоліну, і не допускає зниження рівня тестостерону в результаті тренування. ALC забезпечує приплив енергії, покращує когнітивні функції і пам'ять. Він до того ж уповільнює катаболические процеси в організмі. Тирозин - це потужний антидепресант, він підсилює нейромедіатори і антикатаболические амінокислоти. Причина в тому, що фізичні навантаження зменшують рівень медіаторів. При нестачі в організмі нейромедіаторів з'являється відчуття втоми. Тирозин відновлює оптимальний рівень нейромедіаторів. Кофеїн істотно підвищує продуктивність організму і зменшує біль. Він також стимулює ЦНС, концентрує увагу і прискорює процеси метаболізму.

Інші інгредієнти: стеарат магнію.

Склад в одній порції (3капсули):

  • Ацетил-L-карнітин (ALC) 375 мг
  • Тирозин 375 мг
  • Кофеїн (зневоднений) 50 мг


Рекомендації щодо застосування: Приймайте по 2-3 капсули продукту за півгодини-годину перед тренуванням або іншою активною діяльністю, яка вимагає уваги. 

Протипоказання : індивідуальна чутливість до компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, особам до 18 років. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем.

Примітка : не є ліками.

Умови зберігання : зберігати подалі від прямого попадання сонячних променів , в сухому, прохолодному місці, недоступному для дітей.

Термін придатності : дивитися на упаковці.

Зовнішній вигляд упаковки може змінюватись виробником без попередження.

Подібні продукти